#
32
Name
UGNĖ KORYTĖ
Tautybė
ltuLithuania
Pozicija
Saugė
Ūgis
158
Svoris
49
Gimimo data
2004-08-05
Amžius
19

11 plius 1 klausimas

Tavo šių metų šūkis? Arba geriausias tau duotas patarimas, išgirsta ar perskaityta mintis? “A dream does not become reality through magic; it takes sweat, determination and hard work“ (Svajonių išsipildymas nėra stebuklas; jos įgyvendinamos veikiant ryžtingai ir sunkiai dirbant)
Futbolininko(-ės) idealas. Kodėl ji(-s)? Cristiano Ronaldo. Stebėjau jį nuo mažens, man patinka jo žaidimas, nepasiduoda, sunkiai dirba ir įgauni motyvacijos jį stebėdamas.
Mėgstamiausia futbolo komanda (klubas/rinktinė). Kodėl ji? „Real Madrid“. Patinka pats žaidimas, žaidimo stilius, komandinis žaidimas, sunkus ir stiprus darbas siekiant gero rezultato.
Mėgstamiausias darbas ar veiksmas futbolo aikštėje? (komandinis, individualus ar kt.) Patinka, kai pavyksta komandoje sužaisti kombinacijas ir taip pat, mušti įvarčius.
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai patobulėjai karantino metu? Technika
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai sieksi patobulėti artimiausiu metu? Technika, taktika
Geriausias metų laikas? Vasara
Ką rinktumeisi savaitgalio poilsiui: mišką (vienkiemį), kaimą ar miestą? O gal kažką ketvirtą? Kaimą arba išvykimą į kitas šalis, pakeliaut.
Geriausias matytas filmas arba perskaityta knyga pastaruoju metu? Filmas „Loftas“ („The Loft“)
Svajonių koncertas? (festivalis, solistas(-ė), grupė, orkestras…) Nėra
Tavo patarimas komandos draugams prieš šį sezoną? Nepasiduoti, kovoti iki galo nesvarbu kas be būtų.
Papildomas klausimas:
Kokią dainą labiausia norėtum girdėti po „Utenio“ namų rungtynių? (3 daugiausia balsų surinkusias ir leisime eilės tvarka stadione po rungtynių)
Ugnė yra FK Vilnius žaidėja, tačiau pagal „tinkamumo kriterijų“ A lygoje atstovauja „Utenos Uteniui“ („Tinkamumo kriterijus“ – išimtis, taikoma jaunoms, I lygoje žaidžiančioms, žaidėjoms atstovauti kitam klubui žaidžiančiam A lygoje, taip sudarant sąlygas joms tobulėti ir kaupti patirtį).
DataNamaiRezultataiIšvykaLaikas