TAPKITE KLUBO NARIAIS

Jei palaikote ir pritariate „Utenos Utenio“ tikslams ir vertybėms, kviečiame prisidėti prie jų įgyvendinimo tampant klubo nariais ir dalyvauti jo veikloje, renginiuose bei naudotis klubo nario privilegijomis.

 

Kviečiame prisidėti prie futbolo klubo „Utenos Utenis“ vertybių įtvirtinimo ir tikslų  įgyvendinimo tampant klubo nariais ir dalyvaujant jo veikloje, renginiuose bei naudotis klubo nario privilegijomis.

1933 metais įkurtas „Utenio“ klubas vykdė įvairią sportinę veiklą, rengė koncertus, spektaklius, literatūrinius šeimyninius vakarus, kortų, domino lošimus ir kitus pasilinksminimus savo bendruomenės nariams. „Utenio“ klubo viena svarbiausių veiklos sričių buvo kokybiškas, turiningas bendruomenės laisvalaikis.

Stiprios bendruomenės kūrimas – ir 2013 metais naują gyvavimo etapą pradėjusio klubo prioritetas.

SVARBU! Informuojame, kad iki 2023 m. gruodžio 31 d. visi klubo nariai gali pasinaudoti galimybe įsigyti metinę klubo narystę su 20 proc. nuolaida, t.y. mokant 240 eurų už kalendorinius metus.

Klubo nariams, kurių klubo organizuojamas futbolo treniruotes lanko du ar daugiau vaikų, už antrą, trečią ir t.t. vaiką, klubo nario abonementinis mokestis kainuos TIK pusę sumos, t.y. 120 eurų mokant už kalendorinius metus.

Metinio klubo nario mokesčio galiojimas skaičiuojamas nuo prieš tai buvusio atlikto mokėjimo galiojimo pabaigos.  Pavyzdžiui, klubo nario mokestis buvo apmokėtas už kalendorinius metus ir galiojo iki 2023 m. gruodžio 31 d., tai naujai apmokėtas metinis mokestis įsigalios nuo 2024 m. sausio 1 d. iki 2024 m. gruodžio 31 d. Jeigu klubo nario mokestis mokamas kas mėnesį, buvo apmokėtas ir galiojo iki 2023 m. lapkričio 30 d., tai naujai apmokėtas metinis mokestis įsigalios nuo 2023 m. gruodžio 1 d. iki 2024 lapkričio 30 d. 

Mokestis mokamas bankiniu pavedimu. Klubo sąskaita: LT19 7044 0600 0805 1920. Mokėjimo paskirtyje nurodyti: „Metinis klubo nario abonementinis mokestis“, mokėtojo vardas ir pavardė.

Ką suteikia KLUBO narystė?

Mūsų vertybės: Kokybė • Vienybė  • Disciplina • Valia • Pagarba

Mūsų misija: Kurti naudas bendruomenei skatinant aktyvų laisvalaikį, socialinius projektus ir bendradarbiavimą.

Mūsų vizija: Tapti inovatyviu ir atviru bendruomenės klubu, turinčiu pajėgias suaugusiųjų komandas bei šiuolaikiškiausią Lietuvoje futbolo akademiją.

Mūsų tikslai iki 2025 m.:

 • Tapti bendruomeninių (masinių) sporto fiestų[1] lyderiais, per metus šiaurės-rytų Lietuvoje organizuojančiais ar bendradarbiaujančiais organizuojant 100 masinių renginių;
 • Tapti 6 savivaldybių centru, kur skirtingose savivaldybėse dirbama vadovaujantis bendrais planais ir vertybėmis, organizuojami renginiai bendruomenėms, o futbolo treniruotes reguliariai lanko 1000 vaikų;
 • Įkurti ugdymo centrą, kuriame nuolat gyvena, mokosi ir treniruojasi gabiausi vaikai nuo 11 metų. (Vaikai nuo 10 metų treniruojasi pagal individualias programas namuose (savo klubuose), reguliariai prižiūrimi šio amžiaus akademijos specialistų);
 • Suaugusiųjų komandos sėkmingai rungtyniauja[2] Lietuvos I arba A lygose.

[1] Renginiai skirti bendruomenei atvirame ore, kur vyksta įvairių sportų, meno ir socialinės veiklos vienoje erdvėje (pvz.: stadione, miesto aikštėje ir pan.)

[2] I lygoje patenka į TOP4; A lygoje – po sezono turi užsitikrinę vietą lygoje kitiems metams.

Savo darbą vertinti pagal akademijoje ugdomų vaikų skaičių, individualių žaidėjų pasiekimus treniruočių procese, dalyvavimo rinktinių stovyklose ir sutarčių skaičių su užsienio klubais.

KLUBO narys yra pilnametis fizinis asmuo: 

 • Pritariantis ir palaikantis „Utenos Utenio“ misiją, viziją, tikslus ir vertybes;
 • Pasirašęs klubo nario sutartį ir sąžiningai mokantis mėnesinį 20 eurų narystės mokestį; Metinis mokestis, sumokant visą įmoką iškart – 190 eurų.

Naudos, kurias gauna KLUBO narys, pateikęs galiojančią nario kortelę:

 • Galimybę nemokamai dalyvauti klubo organizuojamose veiklose, seminaruose;
 • Galimybę nario nurodytam nuo 6 iki 19 metų amžiaus moksleiviui lankyti futbolo akademijos „Utenis“ treniruotes (papildomai pasirašoma sportinės veiklos sutartis);
 • Teisę lankyti Klubo organizuojamas mankštą ar kitas aktyvaus laisvalaikio veiklas;
 • „Utenos Utenio“ atributiką dovanų: gerbėjo marškinėlius ar šaliką (sumokėjus 3 mėnesių įmoką);
 • Nuolaidų įsigyjant prekių ar paslaugų iš klubo partnerių:

KLUBO sveikatingumo paslaugoms:

100% nuolaida konsultacijomis visiems vaikams sudariusiems sportinės veiklos sutartis su klubu 

50% nuolaida visoms paslaugoms visiems aktyviems Klubo nariams 


utenisshop.lt
30% nuolaida 

Kino namai „Taurapilis“

10% nuolaida perkant bilietus kino namų kasoje

„Sporto gama“ 

iki 30% nuolaida visoms futbolo prekėms (viską tiksliai sužinosite „Sporto gamos“ parduotuvėse)

RL GYM:

30% Neribotam abonementui (nuo 7:30 iki 22:00) + SAVAITGALIAI (šeštadienis ir sekmadienis)

20% Dienos abonementui (nuo 7:30 iki 17:00) + SAVAITGALIAI (šeštadienis ir sekmadienis)

20% Moksleiviams, studentams, senjorams (Neribotiems abonementams)

Utenos „Vilpra“ 

Iki 40 % nuolaida

„Charlot“ parduotuvė Utenoje 
Mokyklinėms, rašymo ir kūrybai skirtoms prekėms 30% nuolaida
Kanceliarinėms ir biuro prekėms galioja 20% nuolaida. 
 

Kaip tapti klubo KLUBO nariu?

Nario mokestis mokamas pavedimu į klubo sąskaitą LT19 7044 0600 0805 1920

Informuojame, kad remiantis VšĮ “Utenos Utenis” 2022 m. lapkričio 3 d. dalininkų sprendimu, nuo 2023 m. sausio 1 d. keisis klubo nario abonementinis mokestis.

Nustatytas Klubo nario abonementinio mokesčio dydis 30 (trisdešimt) eurų už kiekvieną kalendorinį mėnesį. Mokestis gali būti mokamas avansu už kalendorinius metus, tokiu atveju mokamas 300 (trys šimtai) eurų metinis mokestis.

Klubo nariams, kurie nori į klubo organizuojamas futbolo treniruotes leisti antrą (trečią ir t.t.) vaiką, papildomai kainuotų pusę klubo nario abonementinio mokesčio, t.y. 15 (penkiolika) eurų už kiekvieną kalendorinį mėnesį arba 150 (vienas šimtas penkiasdešimt) eurų mokant avansu už kalendorinius metus.

Taip pat, remiantis dalininkų sprendimu,  iki 2022 m. gruodžio 30 d. visi klubo nariai gali pasinaudoti galimybe įsigyti metinę klubo narystę pagal dabar galiojančius įkainius, t.y. mokant 190 (vieną šimtą devyniasdešimt) eurų (už antrą vaiką 80 (aštuoniasdešimt) eurų). Tokiu atveju metinio klubo nario galiojimas skaičiuojamas nuo prieš tai buvusio atlikto mokėjimo galiojimo pabaigos. 

Kviečiame pasinaudoti galimybe sutaupyti ir metinę klubo narystę įsigyti dabar!

Klubo narystės sutartis