#
19
Name
NEONILA IVANOVSKAJA
Tautybė
ltuLithuania
Pozicija
Saugė
Ūgis
164
Svoris
63
Gimimo data
2003-04-27
Amžius
21

11 plius 1 klausimas

Tavo šių metų šūkis? Arba geriausias tau duotas patarimas, išgirsta ar perskaityta mintis? Viskas tavo rankose
Futbolininko(-ės) idealas. Kodėl ji(-s)? Vieno idealo neturiu. Yra daug žaidėjų į kuriuos aš atkreipiu dėmesį, bet negaliu išskirti. O daugiausia motyvacijos suteikia, mūsų merginos iš FK Vilnius.
 Mėgstamiausia futbolo komanda (klubas/rinktinė). Kodėl ji? Neturiu vienos mėgstamiausios.
Mėgstamiausias darbas ar veiksmas futbolo aikštėje? (komandinis, individualus ar kt.) Komandinis žaidimas. Kai komanda suprantą ir jaučią viena kitą ir kuria gražų žaidimas. Ir mušti įvarčius.
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai patobulėjai karantino metu? Psichologija
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai sieksi patobulėti artimiausiu metu? Fizinis pasiruošimas ir technika
Geriausias metų laikas? Pavasaris
Ką rinktumeisi savaitgalio poilsiui: mišką (vienkiemį), kaimą ar miestą? O gal kažką ketvirtą? Kaimą arba kažkur nukeliauti į naują vietą (tai gali būti ir Lietuvoj, ir užsieni)
Geriausias matytas filmas arba perskaityta knyga pastaruoju metu? Filmas „Neliečiamieji“ („The Intouchables“)
Svajonių koncertas? (festivalis, solistas(-ė), grupė, orkestras…) Burning man
Tavo patarimas komandos draugams prieš šį sezoną? Žaisti iki galo, padėti ir klausyti viena kitos.
Papildomas klausimas:
Kokią dainą labiausia norėtum girdėti po „Utenio“ namų rungtynių? (3 daugiausia balsų surinkusias ir leisime eilės tvarka stadione po rungtynių)
Neonila yra FK Vilnius žaidėja, tačiau pagal „tinkamumo kriterijų“ A lygoje atstovauja „Utenos Uteniui“ („Tinkamumo kriterijus“ – išimtis, taikoma jaunoms, I lygoje žaidžiančioms, žaidėjoms atstovauti kitam klubui žaidžiančiam A lygoje, taip sudarant sąlygas joms tobulėti ir kaupti patirtį).
DataNamaiRezultataiIšvykaLaikas