#
2
Name
LIUCIJA VAITUKAITYTĖ
Tautybė
ltuLithuania
Pozicija
Saugė
Ūgis
170
Svoris
60
Gimimo data
2000-04-24
Amžius
24

11 plius 1 klausimas

Tavo šių metų šūkis? Arba geriausias tau duotas patarimas, išgirsta ar perskaityta mintis? Kai dėl pandemijos taip netikėtai ir ne trumpam dingo futbolas, iššūkis buvo susitaikyti, o gautas patarimas – nesijaudinti dėl to, ko negaliu pakeisti ir turėti drąsos bei užsispyrimo pakeisti tai, ką galiu.
Futbolininko(-ės) idealas. Kodėl ji(-s)? Kevin De Bruyne. Mano pozicijos žaidėjas turintis daug stipriųjų pusių. Žavi jo mąstymas aikštelėje, išskirtinis gebėjimas kurti ir kontroliuoti žaidimą, neeilinis gebėjimas centro saugui – nuolat mušti įvarčius. Taip pat, De Bruyne charakteris – ramybė ir užsispyrimas.
Mėgstamiausia futbolo komanda (klubas/rinktinė). Kodėl ji? Ispanijos moterų rinktinė. Patinka žaidimo filosofija, žaidėjų pasirinkimas. Viena iš nedaugelio komandų moterų futbole, žaidžianti kombinacinį futbolą.
Mėgstamiausias darbas ar veiksmas futbolo aikštėje? (komandinis, individualus ar kt.) Perdavimas į priekį, paprasčiausiu perdavimu suteikti komandai pranašumą, perkertant kelias varžovų gynybos linijas. Rezultatyvūs perdavimai.
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai patobulėjai karantino metu? Be abejonių – psichologija.
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai sieksi patobulėti artimiausiu metu? Fizinis pasiruošimas ir psichologija.
Geriausias metų laikas? Ruduo.
Ką rinktumeisi savaitgalio poilsiui: mišką (vienkiemį), kaimą ar miestą? O gal kažką ketvirtą? Mišką, kaimą.
Geriausias matytas filmas arba perskaityta knyga pastaruoju metu? Knyga „Aušvico tatuiruotojas“ (Heather Morris)

 

Svajonių koncertas? (festivalis, solistas(-ė), grupė, orkestras…) Queen
Tavo patarimas komandos draugams prieš šį sezoną? Eiti į aikštelę be baimės, su noru ir viltim.
Papildomas klausimas:
Kokią dainą labiausia norėtum girdėti po „Utenio“ namų rungtynių? (3 daugiausia balsų surinkusias ir leisime eilės tvarka stadione po rungtynių) Survivor – „Eye Of The Tiger“

 

DataNamaiRezultataiIšvykaLaikas