#
11
Name
IEVA MARKŪNAITĖ
Tautybė
ltuLithuania
Pozicija
Gynėja
Ūgis
172
Svoris
71
Gimimo data
1993-03-18
Amžius
31

11 plius 1 klausimas

Tavo šių metų šūkis? Arba geriausias tau duotas patarimas, išgirsta ar perskaityta mintis?
Futbolininko(-ės) idealas. Kodėl ji(-s)? Šiaip nelabai turiu, nesu toks žmogus, kad išskirčiau savo idealus, bet jei žiūriu PL, tai man turbūt labiausiai į akis krenta Song Heung Min. Patinka, nes visąlaik aktyvus, priima racionalius sprendimus aikštėje ir gana dažnai muša įvarčius. Net kai komanda nėra pačios geriausios formos, jis ją visąlaik bando tempti į viršų.
Mėgstamiausia futbolo komanda (klubas/rinktinė). Kodėl ji? “Manchester United“, bet čia būtų Fergusono laikų, nes šiųdieninė komanda atrodo, kad neturėtų savo vizijos ir tarp visų PL komandų atrodo kaip vidutiniokė.
Mėgstamiausias darbas ar veiksmas futbolo aikštėje? (komandinis, individualus ar kt.) Žinoma, komandinis. Tik komandiniu žaidimu gali pasiekti tikslus, kuriuos esi užsibrėžęs. Nes vienas kovos nelaimėsi, kad ir kokius techninius ar fizinius sugebėjimus turėsi.
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai patobulėjai karantino metu? Na, kol kas atsispaudimų padaryt negaliu, bet jaučiu , kad kūnas šiek tiek tapo tvirtesnis. Aišku, jeigu dabar išbėgčiau į aikštę, tai neturėčiau tokios ištvermės kaip prieš karantiną. Taip pat, teko susipažinti su rungtynių analizavimu, nes kai paprastai stebiu rungtynes, į detales aš neatkreipiu dėmesio, o tiesiog žiūriu į visumą. Tai, manau, visai naudinga.
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai sieksi patobulėti artimiausiu metu? Turbūt, kad technika. Nes per karantiną yra labai patogu mokytis teorijos, bet nori nenori fizinis aktyvumas yra labai ribotas. Tad mano tikslas po karantino bus lavinti savo smūgiavimus.
Geriausias metų laikas? Vasara
Ką rinktumeisi savaitgalio poilsiui: mišką (vienkiemį), kaimą ar miestą? O gal kažką ketvirtą? Šiaip savaitgaliais dažniausiai pasirenku būti mieste, nes mėgstu pasižiūrėti futbolo rungtynes, kurios vyksta Vilniuje, o tai dažniausiai būna ir susitikimas su draugais. Bet šiaip rinkčiausi kelionę iki ežero/miško , kad pabėgčiau nuo miesto šurmulio.
Geriausias matytas filmas arba perskaityta knyga pastaruoju metu? Knyga „Prisukamo paukščio kronikos“  (Haruki Murakami)
Svajonių koncertas? (festivalis, solistas(-ė), grupė, orkestras…) Kad ir kaip keistai skambėtų, neturiu mėgstamų atlikėjų, nes klausau pavienes atlikėjų dainas. Bet jei rinktis, tai turbūt būtų Epik High koncertas arba Coldplay, bet tik tų dainų, kurios buvo sukurtos prieš porą dešimtmečių, nes šiandien jų dainos labai „supopsintos“.
Tavo patarimas komandos draugams prieš šį sezoną? Jei ir kas nepavyksta, nereikia nuleisti nosies. Viskas ateina su laiku. Jei atsakingai ruošitės, dirbsite ir būsite laimingos tuo, ką darote, viską bus įmanoma pasiekti.
Papildomas klausimas:
Kokią dainą labiausia norėtum girdėti po „Utenio“ namų rungtynių? (3 daugiausia balsų surinkusias ir leisime eilės tvarka stadione po rungtynių) Zayn ft Partynextdoor – „Still got time“.

Ši daina nelabai tinka groti po rungtynių, bet nelabai turiu ką pasiūlyti 😀

DataNamaiRezultataiIšvykaLaikas