#
15
Name
GUSTAS ŠEREPĖKA
Tautybė
ltuLithuania
Pozicija
Puolėjas
Ūgis
175
Svoris
58
Gimimo data
2004-11-07
Amžius
19

11 plius 1 klausimas

Tavo šių metų šūkis? Arba geriausias tau duotas patarimas, išgirsta ar perskaityta mintis? „No pain, no gain“ (asociatyvus vertimas 😊 Per kančias į žvaigždes)
Futbolininko(-ės) idealas. Kodėl ji(-s)? Šiuo metu neturiu to kas man būtų idealas, bet nuo mažumės buvo Cristiano Ronaldo. Nežinau kodėl jis buvo tuo laiku mano idealas bet manau dėl to, kad jis buvo geriausias.
Mėgstamiausia futbolo komanda (klubas/rinktinė). Kodėl ji? Vienos neišskirčiau, bet šiuo momentu būtu „Liverpool“ nes man patinka jų žaidimas bei neblogai atrodo Priemier lygoje.
Mėgstamiausias darbas ar veiksmas futbolo aikštėje? (komandinis, individualus ar kt.) Kamuolio kontrolė, atakų kūrimas bei jų realizavimas
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai patobulėjai karantino metu? Stipriai patobulėjau fiziškai
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai sieksi patobulėti artimiausiu metu? Reikia siekti maksimalaus rezultato, todėl neišskirčiau kurios nors vienos srities, nes visos reikalingos, bet jei reikia pasirinkti – technika. Tikrai galiu geriau.
Geriausias metų laikas? Pavasaris-vasara
Ką rinktumeisi savaitgalio poilsiui: mišką (vienkiemį), kaimą ar miestą? O gal kažką ketvirtą? Stovyklą, pasibuvimą su gerais draugais
Geriausias matytas filmas arba perskaityta knyga pastaruoju metu? Knyga „Laimingi šunsnukiai“ (Alex Monaco)
Svajonių koncertas? (festivalis, solistas(-ė), grupė, orkestras…) Norėčiau sudalyvauti Post Malone koncerte
Tavo patarimas komandos draugams prieš šį sezoną? Niekada nepasiduoti, nors ir būna labai sunku.
Papildomas klausimas:
Kokią dainą labiausia norėtum girdėti po „Utenio“ namų rungtynių? (3 daugiausia balsų surinkusias ir leisime eilės tvarka stadione po rungtynių)

DataNamaiRezultataiIšvykaLaikas