#
10
Name
GRETA GUIŽAUSKAITĖ
Tautybė
ltuLithuania
Pozicija
Saugė
Ūgis
169
Svoris
64
Gimimo data
1997-01-31
Amžius
27

11 plius 1 klausimas

Tavo šių metų šūkis? Arba geriausias tau duotas patarimas, išgirsta ar perskaityta mintis? Apsiginti magistrinį darbą ir gauti teisės diplomą.
Futbolininko(-ės) idealas. Kodėl ji(-s)? Neturiu „dievaičių“, noriu būti sveika (tiek kūnu, tiek mintimis, tiek savijauta) ir siekti savo maksimumo.
Mėgstamiausia futbolo komanda (klubas/rinktinė). Kodėl ji? Lietuvos rinktinė (tiek moterų, tiek vyrų). Tarptautinio futbolo neseku, nebent teisėjauja Robertas 😊
Mėgstamiausias darbas ar veiksmas futbolo aikštėje? (komandinis, individualus ar kt.) Mėgstamiausias „darbas“ – treniruotės. Rungtynės – tai egzaminas, kuriame parodai, ko išmokai treniruočių metu, todėl pats futbolo grožis atsiskleidžia treniruotėse, nes ne tik mokaisi, bet ir išsikrauni po dienos darbų, susitinki su draugėm, kas, beje, irgi yra labai svarbu.
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai patobulėjai karantino metu? Fizinis pasiruošimas, nes ankščiau pratimams su savo kūnu neatrasdavau laiko, todėl tikrai į naudą.
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai sieksi patobulėti artimiausiu metu? Technika nepamaišytų
Geriausias metų laikas? Dabar. Ir bet koks kitas laikas, kada nėra karantino.
Ką rinktumeisi savaitgalio poilsiui: mišką (vienkiemį), kaimą ar miestą? O gal kažką ketvirtą? 100% mišką, o jei dar šalia ežeras, šviečia saulė ir keli artimiausi draugai – idealu.
Geriausias matytas filmas arba perskaityta knyga pastaruoju metu? Filmas “Intouchables“ („Neliečiamieji“).
Svajonių koncertas? (festivalis, solistas(-ė), grupė, orkestras…) Lilas ir inomine vis dar mano favoritai, aplankyti 5 koncertai.
Tavo patarimas komandos draugams prieš šį sezoną? Suprasti, kad laiko atsukti nepavyks ir jeigu dabar nepadarysit savo maksimumo – po kiek laiko gailėsitės, todėl patarimas: savo mylimai veiklai (futbolui) atsiduokite iš visos širdies ir dar šiek tiek daugiau, tada ateis ir rezultatai.
Papildomas klausimas:
Kokią dainą labiausia norėtum girdėti po „Utenio“ namų rungtynių? (3 daugiausia balsų surinkusias ir leisime eilės tvarka stadione po rungtynių) Aš kokią pasiūlysiu, tai nieks tokios daugiau neparinks, tai leisiu čia jaunimui pasireikšt
DataNamaiRezultataiIšvykaLaikas