#
16
Name
GODA PAPARTYTĖ
Tautybė
ltuLithuania
Pozicija
Puolėja
Ūgis
174
Svoris
75,5
Gimimo data
2004-04-08
Amžius
20

11 plius 1 klausimas

Tavo šių metų šūkis? Arba geriausias tau duotas patarimas, išgirsta ar perskaityta mintis? „You don‘t want to look back and know… You could‘ve done better” (Nenori atsigręžti, nes žinai… Galėjai padaryti geriau)
Futbolininko(-ės) idealas. Kodėl ji(-s)? Jamie Vardy. Mane įkvėpė jo istorija kaip jis žaisdamas mėgėjų lygoje savo darbu ir pasirodymais aikštelėje atkreipė „Leicester City“ klubo dėmesį. Ten taip pat mušdamas įvarčius ir dar sunkiau dirbdamas kartu su visa komanda pateikė sensaciją – tapo Anglijos lygos nugalėtojais. Jei labai nori ir daug dirbi viskas įmanoma.
Mėgstamiausia futbolo komanda (klubas/rinktinė). Kodėl ji? „Barcelona“. Patinka tiki-taka žaidimo stilius labai įdomu stebėti.
Mėgstamiausias darbas ar veiksmas futbolo aikštėje? (komandinis, individualus ar kt.) Mušti įvarčius. Ir kartu su visa komanda siekti vieno tikslo – laimėti
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai patobulėjai karantino metu? Fizinis pasiruošimas
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai sieksi patobulėti artimiausiu metu? Technika ir taktika
Geriausias metų laikas? Vasara
Ką rinktumeisi savaitgalio poilsiui: mišką (vienkiemį), kaimą ar miestą? O gal kažką ketvirtą? Mišką arba aktyvų laisvalaikį (baidarės, uno parkas ir pnš.)
Geriausias matytas filmas arba perskaityta knyga pastaruoju metu? Filmas „Pakeleiviai“ („Passengers“)
Svajonių koncertas? (festivalis, solistas(-ė), grupė, orkestras…)
Tavo patarimas komandos draugams prieš šį sezoną? Nesvarbu kaip būtų sunku, nepasiduoti, siekti savo tikslų ir padėti viena kitai.
Papildomas klausimas:
Kokią dainą labiausia norėtum girdėti po „Utenio“ namų rungtynių? (3 daugiausia balsų surinkusias ir leisime eilės tvarka stadione po rungtynių)
Goda yra FK Vilnius žaidėja, tačiau pagal „tinkamumo kriterijų“ A lygoje atstovauja „Utenos Uteniui“ („Tinkamumo kriterijus“ – išimtis, taikoma jaunoms, I lygoje žaidžiančioms, žaidėjoms atstovauti kitam klubui žaidžiančiam A lygoje, taip sudarant sąlygas joms tobulėti ir kaupti patirtį).
DataNamaiRezultataiIšvykaLaikas