#
25
Name
ERIKA BUSEVIČIŪTĖ
Tautybė
ltuLithuania
Pozicija
Saugė
Ūgis
169
Svoris
66
Gimimo data
2001-06-15
Amžius
22

11 plius 1 klausimas

Tavo šių metų šūkis? Arba geriausias tau duotas patarimas, išgirsta ar perskaityta mintis? Jei gali apie tai svajoti, vadinasi, gali ir padaryti
Futbolininko(-ės) idealas. Kodėl ji(-s)? Romelu Lukaku, galbūt todėl, nes jis yra jaunas žaidėjas ir išsiskiria iš kitų savo sugebėjimais.
Mėgstamiausia futbolo komanda (klubas/rinktinė). Kodėl ji? „Barcelona”
Mėgstamiausias darbas ar veiksmas futbolo aikštėje? (komandinis, individualus ar kt.) Smagiausia dirbti komandoje, nes tai yra komandinis žaidimas ir vienas žmogus mažai ką gali padaryti.
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai patobulėjai karantino metu? Fizinis pasiruošimas.
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai sieksi patobulėti artimiausiu metu? Taktika ir technika.
Geriausias metų laikas? Vasara.
Ką rinktumeisi savaitgalio poilsiui: mišką (vienkiemį), kaimą ar miestą? O gal kažką ketvirtą? Kadangi dabar labai daug laiko praleidžiu miške, tai pasirinkčiau mišką, nes ten yra geriausia vieta atsipalaiduoti ir pabūti su savimi.
Geriausias matytas filmas arba perskaityta knyga pastaruoju metu? Knyga „Šunkelis“ (Rachel Abbott)
Svajonių koncertas? (festivalis, solistas(-ė), grupė, orkestras…) Neturiu
Tavo patarimas komandos draugams prieš šį sezoną? Aš patarčiau, viską daryti maksimaliai kaip galima geriausiai ir svarbiausia išlaikyti aukštą motyvaciją, nes tik per sunkų nuolatinį darbą ateina geri rezultatai.
Papildomas klausimas:
Kokią dainą labiausia norėtum girdėti po „Utenio“ namų rungtynių? (3 daugiausia balsų surinkusias ir leisime eilės tvarka stadione po rungtynių)
DataNamaiRezultataiIšvykaLaikas