#
5
Name
DIJA MARIJA LANIAUSKAITĖ
Tautybė
ltuLithuania
Pozicija
Saugė
Ūgis
163
Svoris
60
Gimimo data
2002-09-10
Amžius
21

11 plius 1 klausimas

Tavo šių metų šūkis? Arba geriausias tau duotas patarimas, išgirsta ar perskaityta mintis? Jeigu patinki visiems, tai tau vertėtų susimąstyti
Futbolininko(-ės) idealas. Kodėl ji(-s)? Frenkie De Jong arba Kevin De Bruyne. Abu pasižymi kamuolio kontroliavimu, greičiu, aikštės matymu, gerų sprendimų priėmimu. Mano nuomone, šiam momentui jie vieni geriausių vidurio saugų.
Mėgstamiausia futbolo komanda (klubas/rinktinė). Kodėl ji? “Liverpool“. Man ji patinka tuo, kad neturi kelių išskirtinių žaidėjų, lyderių, be kurių žaidimas aikštėje atrodo visai kitaip, skirtingai negu kitose komandose.
Mėgstamiausias darbas ar veiksmas futbolo aikštėje? (komandinis, individualus ar kt.) Žaidimo metu ne pats lengviausias, tačiau gražus pažiūrėti per rungtynių peržiūrą veiksmas, tai komandinė gynyba, kuomet perdengiami tarpai, žaidėjos visos sugrįžę į gynybą, išsirikiavusios.
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai patobulėjai karantino metu? Manau psichologija, kadangi sunkiausias šiuo laikotarpiu dalykas yra prisitaikyti prie to, kad reikia dirbti vienam, ne su komanda ir susitaikyti su mintimi, jog žaisti futbolą šiam momentui vis dar negalima.
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai sieksi patobulėti artimiausiu metu? Technika
Geriausias metų laikas? Ruduo, dėl idealaus oro futbolui.
Ką rinktumeisi savaitgalio poilsiui: mišką (vienkiemį), kaimą ar miestą? O gal kažką ketvirtą? Ežerą, mišką.
Geriausias matytas filmas arba perskaityta knyga pastaruoju metu? Ne pastaruoju metu skaityta knyga, bet viena geriausių skaitytų knygų – „Vakarų fronte nieko naujo” (Erich Maria Remarque).

 

Svajonių koncertas? (festivalis, solistas(-ė), grupė, orkestras…) Mėgstamo atlikėjo koncertas.
Tavo patarimas komandos draugams prieš šį sezoną? Priimti praeitą sezoną kaip didžiulę pamoką, pasinaudoti patirtimi jame ir ją panaudoti šiame sezone.
Papildomas klausimas:
Kokią dainą labiausia norėtum girdėti po „Utenio“ namų rungtynių? (3 daugiausia balsų surinkusias ir leisime eilės tvarka stadione po rungtynių) Neturiu jokių norimų dainų.
DataNamaiRezultataiIšvykaLaikas