#
6
Name
ARNAS BRAŽĖNAS
Tautybė
ltuLithuania
Pozicija
Saugas
Ūgis
193
Svoris
84
Gimimo data
2000-03-12
Amžius
24

11 plius 1 klausimas

 
Tavo šių metų šūkis? Arba geriausias tau duotas patarimas, išgirsta ar perskaityta mintis? Nevalioji? Daryk nuo kelių.
Futbolininko(-ės) idealas. Kodėl ji(-s)? Paul Pogba. Labai patinka žaidėjo technika, kamuolio valdymas prilygsta magijai. Taip pat, patinka, kaip asmenybe.
Mėgstamiausia futbolo komanda (klubas/rinktinė). Kodėl ji? “Manchester United“. Labai patinka klubo praeitis, be to, pradėjau sirgti už MU atėjus į klubą Pogba.
Mėgstamiausias darbas ar veiksmas futbolo aikštėje? (komandinis, individualus ar kt.) Komandinis darbas
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai patobulėjai karantino metu? Fizinis pasiruošimas
Sritis (taktika, technika, fizinis pasiruošimas, psichologija), kurioje labiausiai sieksi patobulėti artimiausiu metu? Patobulėti reikia visose srityse, bet labiausiai stengsiuosi technikoje ir taktikoje.
Geriausias metų laikas? Vasara
Ką rinktumeisi savaitgalio poilsiui: mišką (vienkiemį), kaimą ar miestą? O gal kažką ketvirtą? Poilsi prie ežero, su gerais draugais.
Geriausias matytas filmas arba perskaityta knyga pastaruoju metu? Ronaldo filmas
Svajonių koncertas? (festivalis, solistas(-ė), grupė, orkestras…) „Tomorrowland“ festivalis
Tavo patarimas komandos draugams prieš šį sezoną? Manau, komanda visada buvo stipri, tiesiog dažnai trūksta motyvacijos, todėl to ir palinkėčiau.
Papildomas klausimas:  
Kokią dainą labiausia norėtum girdėti po „Utenio“ namų rungtynių? (3 daugiausia balsų surinkusias ir leisime eilės tvarka stadione po rungtynių) DOW – „Boomžuolė“

DataNamaiRezultataiIšvykaLaikas