Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
2015 04 03
Apžvalga

"Utenis" pasiekė pirmąją pergalę

"Utenio" futbolininkai pasiekė pirmąją pergalę A lygos čempionate. Utenos futbolininkai 0:1 (0:0) įveikė "Stumbro" ekipą
Pirmąjį kartą pergalės skonį „SMScredit.lt A lygoje“ pajautė ir Utenos „Utenio“ futbolininkai. Mindaugo Čepo auklėtiniai išvykoje 1:0 (0:0) nugalėjo dar vieną debiutantę, Kauno „Stumbro“ ekipą. Uteniškiai pirmą sykį šiame sezone nepraleido nė vieno įvarčio.

Aštrią progą jau pačioje mačo pradžioje sukūrė šeimininkai. Po Mohamedo Emi Djabrailovo perdavimo iš dešiniojo krašto, kamuolys atšoko Erikui Skripkinui, tačiau saugas iš dėkingos padėties smūgiavo virš vartų.

Visai netikėtai net du svarbūs „Stumbro“ futbolininkai buvo priversti palikti aikštę dėl traumų. Lyderį Artūrą Rimkevičių ir E.Skripkiną pakeitė jaunesni komandos draugai. Dėl šių netekčių kauniečiai atidavė kamuolio kontrolę svečiams ir savo šansų laukė kontratakose.

Uteniškiai dažnai atakuodavo dešiniuoju kraštu, kuriame rungtyniavo Mindaugas Grigaravičius. Vis dėlto paskutinėse išpuolių stadijose svečiams pritrūkdavo aštrumo, o tolimi smūgiai „Stumbro“ vartininkui problemų nesukeldavo.

Gana nykus žaidimas tęsėsi ir po pertraukos, tačiau 55 minutę ledus pagaliau išjudino svečiai. Po Edgaro Mastianicos perdavimo iš dešiniojo krašto, kamuolys atskriejo prie M.Grigaravičiaus, kuriam galingu smūgiu pavyko pravalyti vartų voratinklius.

„Uteniui“ išsiveržus į priekį, žaidimas tapo kur kas atviresnis, o svečiai turėjo dvi puikias progas padvigubinti rezultatą. Pirmajame epizode pro šalį smūgiavo E.Mastianica ir netrukus tas pats saugas atliko gerą perdavimą link M.Grigaravičiaus, tačiau futbolininkui dublio pasiekti nepavyko. Uteniškio silpnai smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai į Giedrių Kvedarą.

Dvikovos pabaigoje kauniečiai perėmė iniciatyvą ir pradėjo dažnai lankytis varžovų aikštės pusėje. 72 minutę Romualdas Blaževičius stipriai smūgiavo kamuolį iš baudos aikštelės prieigų, bet Ignas Plūkas buvo savo vietoje.

Šeimininkai metė į priekį visas pajėgas, tačiau išlyginti rezultato nepavyko. Komandos žaidime itin jautėsi A.Rimkevičiaus ir kitų ekipos lyderių trūkumas.

Karolis Tretjakas/alyga.lt

TAKTIKA, SKAIČIAI
  • Mindaugo Čepo ir Mindaugo Grigaravičiaus komentarai
  • Utenio futbolo fiesta 2019 05 25
  • Miško futbolas
  • Artūro Gimžausko pranešimas konferencijoje 2019.01.30
  • „Utenio“ futbolo fiesta 2018 06 23
  • „Utenio“ futbolo fiesta 2018 05 19