Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
instagram fb youtube
2017 05 28
Apžvalga

“Utenis” pralaimėjo ir iškrito iš LFF taurės

LFF taurės II etape uteniškiai Palangoje pralaimėjo vietos ekipai 1:0 (1:0) ir pasitraukė iš LFF taurės varžybų

Rungtynes energingiau pradėję šeimininkai jau devintąją rungtynių minutę išsiveržė į priekį 1:0

Įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui uteniškiai perėmė rungtynių kontrolę ir turėjo keletą pavojingų standartų, bet pasižymėti nepavyko.

Likusį kėlinio laiką “Utenio” ekipa stengėsi atakuoti varžovus, o Palangos komanda perimusi  kamuolį siekdavo kontratakuoti.

Tačiau nei vienai ekipai daugiau pasižymėti nepavyko ir į rūbines komandos iškeliavo šeimininkams pirmaujant 1:0.

Antrąją rungtynių pusę aktyviau pradėję Palangos futbolininkai sukūrė keletą pavojingų atakų, bet pasižymėti nesugebėjo.

Įpusėjus antrajam kėliniui uteniškiams ir toliau nesisekė rasti kelių link varžovų vartų.

Palangos komanda išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę prieš uteniškius 1:0.

Išvyka į Palangą baigėsi pralaimėjimu 1:0 (1:0) ir “Utenio” ekipa pasitraukė iš LFF taurės varžybų.