Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
2017 06 21
Apžvalga

Pralaimėjimas "Trakams"

"Utenio" futbolininkai prieš pertrauką A lygos čempionate nusileido "Trakų" komandai 3:0 (2:0)

Trečiadienį trakiškiai po Maksimo Maksimovo „hat-tricko“ rezultatu 3:0 palaužė Utenos „Utenio“ komandą.

Rungtynės sostinės LFF stadione prasidėjo atsargiai ir nuo žvalgybos, tačiau ne už ilgo ėmė ryškėti „Trakų“ komandos pranašumas. Ypač aktyvus šeimininkų komandos puolime buvo legionierius iš Rusijos Maksimas Maksimovas.

Būtent jis pelnė pirmąjį „Trakų“ įvartį 15 minutę. M. Maksimovas pasinaudojo puikiu komandos draugo Deivido Česnauskio perdavimu ir išvedė šeimininkus į priekį - 1:0.

Po pelnyto įvarčio trakiškiai toliau žaidė aktyviai ir ne kartą galėjo padidinti savo persvarą. 23 minutę po dar vieno D. Česnauskio perdavimo M. Maksimovas galėjo įmušti antrą kartą, tačiau tinkamai nepataikė į kamuolį ir šis nuskriejo greta virpsto.

M. Maksimovas dar kartą pasižymėjo 28 minutę. Šeimininkai perėmė kamuolį prie varžovų baudos aikštelės, Vaidotas Šilėnas atliko perdavimą į baudos aikštelę ir „Trakų“ legionierius iš Rusijos nukreipė kamuolį į Pavelo Leuso ginamus vartus - 2:0.

Iki pirmo kėlinio pabaigos M. Maksimovas turėjo galimybę pelnyti ir trečią įvartį, bet smūgiavo virš vartų. O 40 minutę po eilinės „Utenio“ gynėjų klaidos „Trakų“ atakos smaigalyje atsidūręs Valdemaras Borovskis galėjo pelnyti trečiąjį komandos įvartį, tačiau jo smūgį atrėmė P. Leusas.

Ir po pertraukos „Trakų“ futbolininkai ieškojo kelių prie varžovų vartų, o „Utenis“ atsakydavo retais, bet nepavojingais išpuoliais. Po keitimo aikštėje pasirodęs Trakų komandos žaidėjas Svajūnas Čyžas galingu smūgiu sudrebino varžovų vartų skersinį.

61 minutę „Hat-Tricką“ pagaliau pasiekė „Trakų“ puolėjas M. Maksimovas. Jis po Oscaro perdavimo atitrūko nuo Utenos komandos gynėjų ir nestipriu, bet tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į P. Leuso ginamus vartus - 3:0.

72 minutę galimybę atidaryti savo įvarčių sąskaitą A lygoje turėjo S. Čyžas, tačiau jo smūgį atrėmė patikimai sužaidęs P. Leusas. Besibaigiant dvikovai, šansą pelnyti garbės įvartį turėjo „Utenio“ legionierius iš Tadžikistano Šachromas Suleimanovas, bet jis nepataikė į vartus.

Per likusias minutes „Trakai“ nesunkiai išlaikė turimą persvarą ir pasiekė užtikrintą pergalę A lygoje. Ji Trakų komandai padėjo sugrįžti į 2 vietą ir aplenkti Marijampolės „Sūduvą“.                  

TAKTIKA, SKAIČIAI
  • „Sunku siekti rezultatų, kai dirbame su 13 žaidėjų“
  • Utenio futbolo fiesta 2019 05 25
  • Miško futbolas
  • Artūro Gimžausko pranešimas konferencijoje 2019.01.30
  • „Utenio“ futbolo fiesta 2018 06 23
  • „Utenio“ futbolo fiesta 2018 05 19