Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
2017 05 17
Apžvalga

Utenoje startuota lygiosiomis

“Utenio” ekipa pirmose rungtynėse Utenoje likę dešimtyje nuo 33’ rungtynių minutės iškovojo tašką rungtyniaudami su “Stumbro” komanda
Rungtynes aktyviau pradėję uteniškiai pirmąsias penkias minutes kontroliavo rungtynių kamuolį, bet pavojingesnių atakų sukurti nepavyko.

 

Svečiai iš Kauno surengė pirmąją pavojingą ataką po “Utenio” vartininko klaidos. M. Papšys galėjo nubausti uteniškius, bet buvo užfiksuota nuošalė.

 

Prabėgus dešimčiai rungtynių minučių V. Nikitinas prasižengė prieš “Stumbro” žaidėją netoli savo vartų. Baudos smūgį už galinės linijos galva išsmūgiavo tas pats V. Nikitinas, o kauniečiai kėlė kampinį, bet jis buvo nepavojingas.

 

Netrukus pavojus ir vėl kilo prie “Utenio” komandos vartų. A. Tručinskui prasižengus prieš “Stumbro” žaidėją smūgiuotas baudos smūgis pasiekė kauniečių žaidėją ir buvo nukreiptas į L. Paukštės ginamus vartus, bet vartininkas neklydo.

 

Pavojinga ataka atsakė ir uteniškiai. Po pakelto kampinio prie “Stumbro” vatų, kamuolys atsidūrė ties šešiolikos metrų atžyma, bet V. Jeriomenkos smūgiuotas kamuolys skriejo. virš vartų.

 

Įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui abi ekipos apsikeitė pavojingomis atakomis. Kauno “Stumbro” smūgiuotą kamuolį nesunkiai pagavo uteniškių vartininkas, o E. Baniulis smūgiavo pavojingiau ir kamuolys skriejo šalia skersinio.

 

Likus penkiolikai minučių iki pirmosios rungtynių pusės G. Zagurskas smūgiavo baudos smūgį iš 30 metrų, bet kamuolys skriejo toli nuo tikslo.

 

Kitoje atakoje, Gabrielius Zagurskas šalia varžovų vartų sužaidė pavojingai prieš “Stumbro” gynėją ir jam buvo parodyta raudona kortelė. Uteniškiai rungtyniauti aikštėje liko dešimtyje.

 

Po pašalinimo “Utenis” surengė pavojingą ataką, kaip E. Baniulis baudos aikštelėje atsidūrė vienas prieš vartininką, bet smūgiuotą kamuolį “Stumbro” vartininkas sugavo.

 

Artėjant pertraukai kauniečiai perėmė iniciatyvą ir užspaudė uteniškiu jų aikštės pusėje, bet svečiams pasižymėti nepavyko.

 

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką “Utenis” dar galėjo nubausti svečius iš Kauno po galva smūgiuoto S. Cebaros smūgio, bet kauniečių vartininkas ir vėl nekildo.

 

Į rūbines abi ekipos iškeliavo esant lygiam rezultatui 0:0.

 

Prasidėjus antrajam kėliniui pavojingą ataką sukūrė “Stumbro” žaidėjai. M. Papšio galva smūgiuotas kamuolys skriejo šalia virpsto.

 

Svečiai iš Kauno ir toliau bandė kurti pavojingas atakas prie “Utenio” vartų, bet vis pritrukdavo tikslumo iki paskutinės smūgio stadijos.

 

Įpusėjus antrajam kėliniui rungtynių iniciatyva ir toliau priklausė svečiams iš Kauno.

 

Artėjant antrajam kėliniui į pabaigą, 80’ rungtynių minutę “Utenio” gynėjas prasižengė prieš “Stumbro” žaidėją, o smūgiuotas kamuolys nuo šešiolikos metrų atžymos skriejo virš skersinio.

 

Per pridėtą antrojo kėlinio laiką Kauno “Stumbro” futbolininkai bandė šturmuoti “Utenio” vartus, o uteniškiai patikimai gynėsi ir iškovojo tašką.

 

 

 

 

 

 

 

TAKTIKA, SKAIČIAI
  • D.Campana: „Didžiuojuosi savo žaidėjais“
  • „Sunku siekti rezultatų, kai dirbame su 13 žaidėjų“
  • D. Campana: „Tai buvo prastos rungtynės“
  • D. Campana: „Mes nusipelnėme daugiau“
  • D.Campana: „Jonava labiau norėjo šios pergalės“
  • O.Boičišinas: „Dėl šio pralaimėjimo nėra gėda“
A lyga 16 turas
birželio 20, antradienis / 16 turas
JONAVA
1-2
ŽALGIRIS
STUMBRAS
0-1
KAUNO ŽALGIRIS
birželio 21, trečiadienis / 16 turas
SŪDUVA
1-1
ATLANTAS
TRAKAI
3-0
UTENIS
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 Žalgiris 16 12 2 2 29 10 19 38
2 Trakai 16 7 7 2 21 9 12 28
3 Sūduva 16 7 7 2 27 18 9 28
4 Atlantas 16 5 6 5 21 19 2 21
5 Utenis 16 4 5 7 11 22 -11 17
6 Jonava 16 4 4 8 19 24 -5 16
7 Stumbras 16 3 6 7 13 21 -8 15
8 Kauno Žalgiris 16 2 3 11 10 28 -18 9