Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
2017 05 17
Apžvalga

Utenoje startuota lygiosiomis

“Utenio” ekipa pirmose rungtynėse Utenoje likę dešimtyje nuo 33’ rungtynių minutės iškovojo tašką rungtyniaudami su “Stumbro” komanda
Rungtynes aktyviau pradėję uteniškiai pirmąsias penkias minutes kontroliavo rungtynių kamuolį, bet pavojingesnių atakų sukurti nepavyko.

 

Svečiai iš Kauno surengė pirmąją pavojingą ataką po “Utenio” vartininko klaidos. M. Papšys galėjo nubausti uteniškius, bet buvo užfiksuota nuošalė.

 

Prabėgus dešimčiai rungtynių minučių V. Nikitinas prasižengė prieš “Stumbro” žaidėją netoli savo vartų. Baudos smūgį už galinės linijos galva išsmūgiavo tas pats V. Nikitinas, o kauniečiai kėlė kampinį, bet jis buvo nepavojingas.

 

Netrukus pavojus ir vėl kilo prie “Utenio” komandos vartų. A. Tručinskui prasižengus prieš “Stumbro” žaidėją smūgiuotas baudos smūgis pasiekė kauniečių žaidėją ir buvo nukreiptas į L. Paukštės ginamus vartus, bet vartininkas neklydo.

 

Pavojinga ataka atsakė ir uteniškiai. Po pakelto kampinio prie “Stumbro” vatų, kamuolys atsidūrė ties šešiolikos metrų atžyma, bet V. Jeriomenkos smūgiuotas kamuolys skriejo. virš vartų.

 

Įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui abi ekipos apsikeitė pavojingomis atakomis. Kauno “Stumbro” smūgiuotą kamuolį nesunkiai pagavo uteniškių vartininkas, o E. Baniulis smūgiavo pavojingiau ir kamuolys skriejo šalia skersinio.

 

Likus penkiolikai minučių iki pirmosios rungtynių pusės G. Zagurskas smūgiavo baudos smūgį iš 30 metrų, bet kamuolys skriejo toli nuo tikslo.

 

Kitoje atakoje, Gabrielius Zagurskas šalia varžovų vartų sužaidė pavojingai prieš “Stumbro” gynėją ir jam buvo parodyta raudona kortelė. Uteniškiai rungtyniauti aikštėje liko dešimtyje.

 

Po pašalinimo “Utenis” surengė pavojingą ataką, kaip E. Baniulis baudos aikštelėje atsidūrė vienas prieš vartininką, bet smūgiuotą kamuolį “Stumbro” vartininkas sugavo.

 

Artėjant pertraukai kauniečiai perėmė iniciatyvą ir užspaudė uteniškiu jų aikštės pusėje, bet svečiams pasižymėti nepavyko.

 

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką “Utenis” dar galėjo nubausti svečius iš Kauno po galva smūgiuoto S. Cebaros smūgio, bet kauniečių vartininkas ir vėl nekildo.

 

Į rūbines abi ekipos iškeliavo esant lygiam rezultatui 0:0.

 

Prasidėjus antrajam kėliniui pavojingą ataką sukūrė “Stumbro” žaidėjai. M. Papšio galva smūgiuotas kamuolys skriejo šalia virpsto.

 

Svečiai iš Kauno ir toliau bandė kurti pavojingas atakas prie “Utenio” vartų, bet vis pritrukdavo tikslumo iki paskutinės smūgio stadijos.

 

Įpusėjus antrajam kėliniui rungtynių iniciatyva ir toliau priklausė svečiams iš Kauno.

 

Artėjant antrajam kėliniui į pabaigą, 80’ rungtynių minutę “Utenio” gynėjas prasižengė prieš “Stumbro” žaidėją, o smūgiuotas kamuolys nuo šešiolikos metrų atžymos skriejo virš skersinio.

 

Per pridėtą antrojo kėlinio laiką Kauno “Stumbro” futbolininkai bandė šturmuoti “Utenio” vartus, o uteniškiai patikimai gynėsi ir iškovojo tašką.

 

 

 

 

 

 

 

TAKTIKA, SKAIČIAI
  • D.Campana: „Didžiuojuosi savo žaidėjais“
  • D. Campana: "Vyrai stengėsi ir atidavė visas jėgas"
  • D. Campana: "Mes pasiruošėme šioms rungtynėms"
  • D. Campana: „Mes nusipelnėme daugiau“
  • D. Campana: „Žalgiris žaidė kaip žvėris“
  • D. Campana: „Tribūnose turėjome dvyliktą žaidėją“
A lyga 23 turas
rugpjučio 17, ketvirtadienis / 23 turas
-
rugpjučio 22, antradienis / 23 turas
STUMBRAS
-
ŽALGIRIS
TRAKAI
-
ATLANTAS
rugpjučio 23, trečiadienis / 23 turas
KAUNO ŽALGIRIS
-
UTENIS
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 Žalgiris 22 15 5 2 44 14 30 50
2 Trakai 21 11 8 2 33 13 20 41
3 Sūduva 19 8 8 3 32 22 10 32
4 Atlantas 21 6 8 7 26 23 3 26
5 Utenis 22 6 7 9 17 34 -17 25
6 Stumbras 22 4 8 10 18 30 -12 20
7 Jonava 22 5 5 12 22 36 -14 20
8 Kauno Žalgiris 21 3 5 13 14 34 -20 14