Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
2016 10 29
Apžvalga

Pergalė pirmosiose rungtynėse

Tolimiausioje šio sezono išvykoje rungtyniavę „Utenio“ futbolininkai pirmose pereinamosiose rungtynėse dėl išlikimo aukščiausioje lygoje įveikė Palangos ekipą
Utenos „Utenis“ nesiruošia palikti „SMScredit.lt A lygos“. Septintąją vietą užėmusi Aukštaitijos komanda pirmosiose pereinamosiose rungtynėse dėl teisės kitą sezoną rungtyniauti stipriausiame šalies čempionate svečiuose įveikė „Palangą“, Pirmoje lygoje iškovojusią sidabrą – 3:2 (2:0).

Dvikovą svečiai pradėjo labai sėkmingai. Jau 2-ą susitikimo minutę puikiu tolimu smūgiu „Utenį“ į priekį išvedė Igoris Poručinskis. Viso pirmo kėlinio metu uteniškiai kūrė progas, tuo tarpu „Palangos“ futbolininkams kurti sekėsi labai sunkiai.

Prieš pat pertrauką aukštaičiai padvigubino savo persvarą, kai prieš vartus iššokęs I.Poručinskis perkėlė kamuolį per vartus palikusį Tadą Norbutą ir į savo sąskaitą įsirašė dublį.

Antra rungtynių pusė prasidėjo dar vienu „Utenio“ įvarčiu. 54-ą minutę iš krašto perduotą kamuolį į vartus pasiuntė Jurijus Vereščiakas.

Trečiasis tikslus smūgis uteniškiams padarė meškos paslaugą. Svečiai atsipalaidavo ir leido palangiškiams perimti iniciatyvą. Aikštės šeimininkai surengė keletą aštresnių išpuolių, sykį komandą po tolimo šūvio teko gelbėti iki tol darbo neturėjusiam Lukui Žukauskui.

Šis signalas „Utenio“ į žaidimą nesugrąžino, todėl vartininkas jau buvo bejėgis 73-ą minutę, kai baudos aikštelėje be priežiūros paliktas Maksimas Lukaševičius smūgiu vienu lietimu įžiebė viltį „Palangos“ komandai.

Įvartis pridėjo dar daugiau pasitikėjimo aikštės šeimininkams. Jie toliau skubėjo į priekį ir už savo kovingumą buvo apdovanoti paskutinę arbitro pridėto laiko minutę. Standartinės situacijos metu vartininko atmuštą kamuolį į tuščius vartus galva nukreipė Mindaugas Bagužis.

Atsakomasis mačas Utenoje bus žaidžiamas lapkričio 6 dieną, sekmadienį 14 val.

Įėjimas į rungtynes nemokamas.

  • O. Boičišino komentaras po rungtynių Palangoje
  • Carsten Dohm vizitas Utenoje
  • Utenio futbolo fiesta 2019 05 25
  • Miško futbolas
  • Artūro Gimžausko pranešimas konferencijoje 2019.01.30
  • „Utenio“ futbolo fiesta 2018 06 23