Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
instagram fb youtube
2016 06 12
Apžvalga

Taurės turnyre į kitą etapą nepateko

Uteniškiai LFF taurės turnyro III etape Kėdainiuose turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą 0:2 (0:1) ir į kitą etapą nepateko
Rungtynes aktyviau pradėjo uteniškiai kuriems ir priklausė kamuolio kontrolė. „Utenio“ futbolininkai šeimininkavo šeimininkų aikštės pusėje, bet pelnyti įvarčio nepavyko. Įpusėjus pirmajam kėliniui pavojingą kontrataką sukūrė ir „Nevėžio“ futbolininkai, bet sėkmingai žaidę Utenos gynėjai apsigynė nuo pavojingos atakos. Artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą 45‘ rungtynių minutę šeimininkai tolimu smūgiu nuginklavo uteniškių vartus ir išsiveržė į priekį.

Į pertrauką abi komandos iškeliavo šeimininkams pirmaujant.

Kėdainių „Nevėžis“ – Utenos „Utenis“ 1:0.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo šeimininkai kurie netrukus pelnė dar vieno savo įvartį. 63‘ rungtynių minutę „Utenio“ futbolininkai galėjo sušvelninti rezultatą, bet nepasinaudojo sumaištimi „Nevėžio“ baudos aikštelėje. Likusį kėlinio laiką uteniškiams nesisekė rasti kėlių prie varžovų vartų.

Kėdainių „Nevėžis“ – Utenos „Utenis“ 2:0 (1:0).

Utenos „Utenis“: Lukas Paukštė, Aurimas Tručinskas (46' Lukas Artimavičius), Robertas Freidgeimas, Benas Spietinis, Valentin Jeriomenko (46' Tomas Dombrauskis), Ihor Poruchynskyy (46' Kiril Levšin), Arsenij Buinickij, Eligijus Jankauskas (70' Audrius Bukovsks), Yuriy Flyak (46' Mindaugas Ubeika), Aleksandr Levšin, Šarūnas Archipovas.