Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
2016 07 28
Apžvalga

„Utenis“ palūžo pabaigoje

Uteniškiai užtikrintai pradėjo rungtynes, bet mačo pabaigoje turėjo pripažinti šeimininkų „Trakų“ pranašumą 3:4(3:1)
Jau 5-ąją minutę šeimininkai buvo nulieti šaltu dušu. Antrą sykį šiame sezone mačą starto sudėtyje pradėjęs Mantas Leonavičius suteikė per daug erdvės Jurijui Vereščiakui, kuris tuo pasinaudojo ir maždaug iš 16 metrų tiksliai smūgiavo į tolimą vartų kampą. Ukrainietis įvartį pelnė jau antrame mače iš eilės.

„Trakų“ bėdos tęsėsi ir toliau: Kirilas Levšinas sykį atleido varžovams, kai smūgiavo tiesiai į vartininką, tačiau 17-ąją minutę jaunasis puolėjas taip pat pasižymėjo antroje dvikovoje paeiliui. Uteniškis baudos aikštelėje buvo paliktas visiškai ir, pasinaudojęs Roberto Freidgeimo perdavimu, tiksliai mušė galva iš arti.

Praėjusio sezono vicečempionai atrodė tarsi ne savi. Futbolininkai daug laiko skyrė bergždžioms kalboms su teisėju, o vienas iš rezultatyviausių čempionato žaidėjų Nerijus Valskis švaistė progas į kairę ir į dešinę. Sykį puikiai sužaidė buvęs „Trakų“ vartininkas Lukas Žukauskas, atrėmęs pavojingą D. Aršakiano smūgį.

Visgi 32-ąją minutę šeimininkams pavyko sušvelninti rezultatą, kai po N. Valskio perdavimo išorine pėdos dalimi kamuolį iš poros metrų į tuščius vartus nukreipė D. Aršakianas.

Tokiu būdu susiklostę įvykiai svečių nepalaužė – jau 34-ąją minutę vėl buvo atstatytas dviejų įvarčių pranašumas. Nuo pakelto kampinio neapsigynę „Trakai“ stebėjo, kaip Vitalijus Polianskis iš arti smūgiuoja tiksliai, pelnydamas antrą savo įvartį naujame klube.

Maža to, nuo dar didesnių nemalonumų „riterius“ išgelbėjo Ignas Plūkas. Buvęs „Utenio“ vartininkas atrėmė labai pavojingus Danielio Romanovskio bei J. Vereščiako smūgius. Po ukrainiečio bandymo netrukus smūgiavo K. Levšinas, tačiau kamuolys skriejo pro šalį.

Skylės gynyboje privertė A. Rybaką pakeisti M. Leonavičių ir vietoje jo išleisti Luką Kochanauską, atitraukiant į gynybą Modestą Vorobjovą. Pastarajam su šia užduotimi, išskyrus vieną epizodą, pavyko susitvarkyti išties neblogai.

Antro kėlinio pradžioje žaidimo tempas krito, tačiau kamuolio kontrolė ir toliau priklausė šeimininkams. 56-ąją minutę „Trakams“ pavyko sugrįžti į žaidimą po realizuoto baudinio. Aleksandras Byčenokas baudos aikštelėje išprovokavo Roberto Freidgeimo pražangą ir suteikė progą D. Aršakianui pasigerinti asmeninę statistiką. Tą puolėjas padarė antruoju bandymu, kadangi jo baudinį L. Žukauskas atrėmė, bet „Trakų“ atstovas spėjo atšokusį kamuolį nukreipti į vartus.

N. Valskis sykį vėl smūgiavo virš vartų, tuo pačiu atsakė Artiomas Gurenka, tačiau 68-ąją minutę šeimininkai išlygino rezultatą. A. Byčenokas prisiminė, jog turi „smagią“ koją ir puikiu tolimu šūviu nepaliko vartininkui vilčių. Tai buvo vos pirmasis patyrusio baltarusio įvartis šiame sezone.

„Utenis“ galėjo išsiveržti į priekį, kai galva virš vartų smūgiavo J. Vereščiakas, bet vėl suklydo gynyboje ir buvo už tai nubaustas. Po keitimo aikštėje pasirodęs Rokas Masenzoas uždirbo dar vieną baudinį, kurį šį kartą D. Aršakianas realizavo užtikrintai. Devintą įvartį įmušusio puolėjo „hetrikas“ leido jam susilyginti su snaiperių klasifikacijos lyderiu Tomu Radzinevičiumi.

Per likusį laiką šeimininkai neišnaudojo dar poros dėkingų progų, o 89-ąją minutę galėjo dėkoti tik fortūnai. Kamuolį iš M. Vorobjovo perėmęs J. Vereščiakas įsiveržė į baudos aikštelę, bet smūgiavo netiksliai.

Per pridėtą laiką „Trakų“ treneris suteikė šansą „SMScredit.lt A lygoje“ debiutuoti neseniai vos 16-ąjį gimtadienį pažymėjusiam Matui Gudaičiui.
TAKTIKA, SKAIČIAI
  • O. Boičišino komentaras po rungtynių su „Trakais“
  • Utenio futbolo fiesta 2019 05 25
  • Miško futbolas
  • Artūro Gimžausko pranešimas konferencijoje 2019.01.30
  • „Utenio“ futbolo fiesta 2018 06 23
  • „Utenio“ futbolo fiesta 2018 05 19