Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
2016 07 12
Apžvalga

Apmaudus pralaimėjimas

Įvarčiai dvikovos pabaigoje garantavo sunkią Klaipėdos „Atlanto“ pergalę prieš Utenos „Utenį“ po pertraukos „SMScredit.lt A lygos“ čempionate – 2:0 (0:0)
Nuo mačo pradžios žaidimas vyko tik viena kryptimi, tačiau pralaužti penkių gynėjų taktiką pasirinkusio „Utenio“ klaipėdiečiams nesisekė.

Pavojingiausią progą  pirmoje rungtynių pusėje „Atlantas“ sukūrė sužaidus 14-a minučių. Po Olego Dmitrijevoperdavimo Abdoulo Syllos nestiprų smūgį kone nuo vartų linijos atrėmė vartininkui į pagalbą suskubęs Vitalijus Polianskis.

Nerasdami kelių link varžovų vartų, klaipėdiečiai savo laimę bandė tolimais smūgiais. „Utenio“ komandoje debiutavusio Luko Žukausko meistriškumą dusyk patikrino Marius Papšys. Kartą jo šūvį iš toli vartininkas sugavo, o baudos smūgį ne be vargo nukreipė už galinės linijos.

Šiek tiek tikslūmo pritrūko Maksimui Maksimovui. Po geltona kortele įvertintos Aurimo Tručinsko pražangos rusas mušė labai pavojingai, kamuolys praskriejo visiškai šalia skersinio.

Vėliau L.Žukausko reakciją patikrino ir O.Dmitrijevas, kurio kiek netikslų smūgį „Utenio“ vartų sargas palydėjo šuoliu.

Pirmąsias rungtynes „Atlanto“ gretose žaidęs Marius Adamonis tik antrojo kėlinio pradžioje turėjo įsijungti į žaidimą ir sugauti tolimą Roberto Freidgeimo bandymą. Iki tol Utenos futbolininkai į vartus nesmūgiavo.

Vėliau dar sykį atakos smaigalyje atsidūrė A.Sylla. Po perdavimo iš aikštės gilumos „Atlanto“ legionierius iššoko prieš vartus, bet, kovojusiam dėl pozicijos su varžovu puolėjui smūgis vėl nepavyko.

Po vartus palikusio ir kamuolio po kontakto su komandos draugais nesugavusio L.Žukausko klaidos 65-ą minutę stadione nuaidėjo atodūsis, nes M.Maksimovas kiek paskubėjo ir mušė aukštai virš skersinio. Netrukus po to vartininkas ištaisė savo klaidą, sugaudamas pavojingą M.Papšio smūgį pažeme.

Kėlinio viduryje svečiai surengė gražią ataką. Po kelių Igoro Poručinskio ir Danielio Romanovskio perdavimų KirilasLevšinas atsidūrė visiškai laisvas prieš vartus, bet jo smūgis skriejo virš vartų, be to, buvo užfiksuota ir nuošalė.

Vos tik aikštėje pasirodęs klaipėdietis D.Kazlauskas perėmė kamuolį iš gynėjo, įsiveržė į baudos aikštelę ir griuvo po kontakto su Jevgenijumi Morozu. Teisėjas parodė į 11 m. žymą, o su tokiu sprendimu nenorėjęs sutikti „Utenio“ kapitonas Valentinas Jeriomenka prieš save išvydo geltoną kortelę.

Išsiveržti į priekį „Atlantui“ nepavyko. Prie kamuolio stojusio Andriaus Bartkaus muštą baudinį atrėmė fantastiškai sužaidęs L.Žukauskas, o pakartotinį O.Dmitrijevo bandymą blokavo Lukas Valvonis.

Tačiau vartininkas buvo bejėgis 86-ą minutę, kai po O.Dmitrijevo perdavimo laisvas likęs Ovidijus Verbickasgalingu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Paskutinę mačo minutę grubiai suklydus L.Valvoniui, kamuolį perėmęs Domantas Šimkus akistatoje su svečių vartininku padvigubino „Atlanto“ persvarą, pelnydamas pirmąjį savo įvartį čempionate ir įtvirtindamas komandos pergalę.
  • O. Boičišino ir L. Žukausko komentarai
  • Utenio futbolo fiesta 2019 05 25
  • Miško futbolas
  • Artūro Gimžausko pranešimas konferencijoje 2019.01.30
  • „Utenio“ futbolo fiesta 2018 06 23
  • „Utenio“ futbolo fiesta 2018 05 19