Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
2016 06 14
Apžvalga

Namuose svarbi ir reikalinga pergalė

Aikštėje pasirodęs jaunasis Kirilas Levšinas įstabiu smūgiu nuginklavo „Kauno Žalgirį“, padovanodamas uteniškiams itin svarbią pergalę – 2:1 (1:0).
Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo svečiai, kėlę ne vieną kampinį ir vertę uteniškius klysti savo aikštės pusėje. Visgi pirma pavojinga proga buvo sukurta prie žalgiriečių vartų.

11-ąją minutę Lukas Artimavičius, būdamas baudos aikštelėje, atmetė kamuolį Edgarui Mastianicai, kuris nedelsdamas smūgiavo – bandymas skriejo šalia vartų.

Jau visai netrukus kitoje aikštės pusėje grubiai suklydo jaunasis vartininkas Lukas Paukštė. „Utenio“ vartų sargas perdavė kamuolį tiesiai į kojas Lukui Sendžikui, kuris vienu lietimu smūgiavo pro šalį.

Nors žalgiriečiai surengė daugiau aštresnių atakų, tačiau būtent jie pirmieji traukė kamuolį iš vartų tinklo. Mantas Fridrikas baudos aikštelėje prasižengė prieš buvusį komandos draugą Edgarą Mastianicą, o prie 11 metrų atžymos stojęs Robertas Freidgeimas nesuklydo, pasiųsdamas kamuolį į kitą pusę nei šoko vartininkas.

Kėlinio pabaigoje L. Paukštei teko atmušti Edvino Kloniūno iš toli spirtą kamuolį ir būti budriam, kai baudos smūgį atliko Leonidas Mušnikovas. Savo ruožtu „Utenio“ saugas E. Mastianica kontratakos metu smūgiavo pro šalį.

Po pertraukos aktyviai rungtyniavo Eligijus Jankauskas: „Utenio“ atakų lyderis du kartus atsidūrė pavojingų kontratakų smaigalyje, kartą smūgiuodamas šalia vartų, o sykį – į vartininką.

Kauniečiams, vis labiau įsitvirtinusiems varžovų aikštės pusėje, 70-ąją minutę pavyko išlyginti rezultatą. Po L. Mušnikovo perdavimo Karolis Gvildys smūgiavo galva į artimą kampą – L. Paukštė tam buvo nepasiruošęs ir kartu su kamuoliu įskriejo į vartus.

Vis dėlto „Utenis“ jau netrukus galėjo vėl išsiveržti į priekį – atakų smaigalyje buvo praėjusiose dvejose tarpusavio rungtynėse pasižymėjęs Jevgenijus Morozas. Pirmame epizode buvęs Kauno klubo futbolininkas, savo kelyje suklaidinęs kelis varžovus, į vartus nepataikė, o antrame – smūgiavo tiesiai į Deividą Mikelionį.

Laimis Bičkauskas, siekdamas dar labiau pagyvinti puolimą, į aikštę metė „SMScredit.lt A lygos“ debiutantą Kasparą Neverdauską ir veteraną Andrių Veličką, tačiau O. Boičyšinas surado rezervą, lėmusį „Utenio“ pergalę.

87-ąją minutę ant žaliosios vejos pasirodęs K. Levšinas pirmo pridėto laiko minutę baudos aikštelėje atsidūrė visiškai laisvas ir neatremiamu smūgiu sušaudė „Kauno Žalgirio“ vartininką.

Uteniškiai iškovojo trečią pergalę šiame sezone, nustumdami keturioliktame mače iš eilės nelaimėjusius kauniečius į paskutinę turnyro lentelės vietą.
TAKTIKA, SKAIČIAI
  • O. Boičišino ir K. Levšino komentarai po pergalės
  • Utenio futbolo fiesta 2019 05 25
  • Miško futbolas
  • Artūro Gimžausko pranešimas konferencijoje 2019.01.30
  • „Utenio“ futbolo fiesta 2018 06 23
  • „Utenio“ futbolo fiesta 2018 05 19