13 Vizgiris 5 0 0 5 3 21 -18 0
2017 08 26
Utenis B

Sėkmė šypsojosi svečiams

Šiandien vykusios rungtynės tarp „Utenis B“ ir „Palangos“ komandų sėkmingesnės buvo palangiškiams.
 Nuo pirmųjų rungtynių minučių aikštėje vyko inirtinga kova, kurioje netrūko aštrių reidų tiek vienoje, tiek kitoje pusėje.

Uteniškiai dažniau kontroliavo kamuolį ir atakavo varžovų vartus, tačiau, apsigynusi nuo „Utenis B“ pavojingų atakų įvartį jau 11 minutę pirmoji pelnė „Palangos“ komanda – Gvido Juškos smūgiuotas kamuolys atsidūrė „Utenis B“ vartuose.

Nors aikštėje vyko atkakli kova, daugiau įvarčių pirmame kėlinyje nebuvo pelnyta ir jis baigėsi minimalia svečių persvara.

Antrame kėlinyje nemažindami tempo, po 74 - ą žaidimo minutę Pablo Rocos taiklaus smūgio uteniškiai rezultatą išlygino 1:1.

Tačiau jau 82 - ą minutę “Palanga” vėl persvėrė rezultatą, Agačui Cagrihanui taikliai smūgiavus į “Utenis B” vartus.

Jau per pridėtą laiką Haroldas Vaineikis pelnė dar vieną įvartį svečiams ir “Palanga” šventė pergalę 1:3