13 Sūduva B 22 3 1 18 23 112 -89 10
2017 08 18
Utenis B

Pralaimėtos kovingos rungtynės

Itin atkaklios ir kovingos „Utenis B“ rungtynės išvykoje baigėsi minimalia „Panevėžio“ pergale.
 Pirmosiomis rungtynių minutėmis panevėžiečiai ėmėsi iniciatyvos ir atakavo “Utenio B” vartus, tačiau Lukas Paukštė juos sėkmingai apgynė.

Realus pavojus nuo pat rungtynių pradžios kilo tai vienai, tai kitai komandai, tačiau abiejose aikštės pusėse puolant padarytos klaidos padėjo išvengti įvarčių.

Panevėžiečiai, stengdamiesi neišleisti iniciatyvos, keletą kartų šturmavo “Utenis B” vartus, tačiau veltui išvaistė ne vieną progą, o nuo įvarčių saugojo L. Paukštė,  vartų virbstas, ir skersinis.

Uteniškių smūgiai į vartų plotą taip pat buvo nesėkmingi.

Abi komandos žaidė atakuojantį futbolą, todėl aikštės viduryje žaidėjai beveik neužsibuvo, ataka sekė ataką.

Besibaigiant pirmam kėliniui “Utenis B” žaidėjai vis dažniau ėmė kontroliuoti kamuolį ir rengti varžovų vartų atakas, tačiau 41 minutę įvartį į “Utenis B” pasiuntė
Edvardas Tamulevičius.

Po pertraukos toliau žaisdamos atvirą futbolą komandos nevengė aštrios kovos, netrūko aštrių epizodų bei progų pelnyti įvarčius šalia abiejų komandų vartų, tačiau kamuolys vartuose daugiau neatsidūrė ir varžovai šventė pergalę minimaliu skirtumu - 1:0.