13 Sūduva B 12 1 0 11 12 67 -55 3
2017 07 18
Stadione

Pralaimėjimas svečiams iš Danijos

“Utenio” ekipa kontrolinėse rungtynėse namuose nusileido Utenoje stovyklaujančiai HB “Koge” komandai iš Danijos 1:3 (0:1)

Rungtynes abi ekipos pradėjo greitu žaidimu, aikštėje netrūko kietos kovos.

Prabėgus 15 rungtynių minučių po greitos kontratakos HB “Koge” išsiveržė į priekį 1:0.

Po įvarčio svečiai iš Danijos toliau kontroliavo kamuolį, o “Utenio” ekipa pavienėmis atakomis grasindavo “Koge” vartininkui.

Artėjant pirmojo kėlinio pabaigai “Utenio” ekipos žaidėjas galingu smūgiu pasiuntė kamuolį svečių vartų link, bet vartininkas permušė kamuolį per skersinį.

Prasidėjus antrajam kėliniui svečiai padvigubino rezultatą – 2:0.

Antrajam kėliniui artėjant į pabaigą “Koge” komandos žaidėjas galingu smūgiu iš šešiolikos metrų nuginklavo uteniškių vartininką – 3:0.

Netrukus “Utenio” ekipa sušvelnino rezultatą 1:3. Tokiu rezultatu ir baigėsi mačas.

Ketvirtadienį “Utenio” klubas praneš apie komandos naujokus, o jau artėjantį sekmadienį uteniškiai A lygos susitikime namuose priims Marijampolės “Sūduvą”. Rungtynių pradžia 18 val.