8 Kauno Žalgiris 17 3 3 11 11 28 -17 12
2017 06 22
Utenis B

Pirmasis taškas LFF I lygoje

“Utenis B” futbolininkai namuose po įnirtingos kovos sužaidė lygiosiomis su svečiais iš Pakruojo 3:3 (2:3) ir iškovojo pirmąjį tašką LFF I lygoje

Jau aštuntąją rungtynių minutę svečiai iš Pakruojo pelnė pirmąjį rungtynių įvartį 0:1.

Tačiau netrukus E. Baniulis atsakė tuo pačiu ir išligino rezultatą 1:1.

Įpusėjus pirmajam kėliniui dar kartą svečiai išsiveržė į priekį, bet jau kitoje atakoje E. Baniulis pelnė savo antrąjį įvartį ir išlygino rezultatą 2:2.

Artėjant kėliniui į pabaigą Pakruojo komanda išsiveržė į priekį 2:3 ir abi ekipos į rūbines iškeliavo uteniškiams atsiliekant.

Antrajame kėlinyje nei vienai ekipai pasižymėti nepavyko, bet artėjant rungtynėms į pabaigą I. Modėjis pelnė įvartį, išlygino rezultatą ir “Utenis B” komanda iškovojo pirmąjį tašką LFF I lygoje.

Utenos “Utenis B” – FC “Pakaruojis” 3:3 (3:3).

“Uteniškių” gretose du įvarčius pelnė E. Baniulis, kartą pasižymėjo I. Modėjis.

Kitas rungtynes “Utenis B” komanda žais ir vėl Utenoje.