Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
  • LFF I lyga  IX turas
    1
    -
    1
    Utenis
    vs
    Trakai B
    2018 gegužės 22, 18:30
    , Utenio stadionas
  • LFF taurė  II turas
     
    -
     
    Viltis
    vs
    Utenis
    2018 gegužės 26, 18:00
    Vilnius, Lff stadionas
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 Panevėžys 9 7 0 2 25 10 15 21
2 Dainava 8 6 2 0 15 3 12 20
3 Banga 9 6 0 3 15 10 5 18
4 Pakruojis 9 6 0 3 17 9 8 18
5 Nevėžis 9 5 2 2 23 10 13 17
6 Utenis 9 5 2 2 17 8 9 17
7 Stumbras B 10 4 3 3 18 10 8 15
8 NFA 10 4 1 5 21 18 3 13
9 Džiugas 8 4 0 4 15 11 4 12
10 Vytis 9 3 2 4 17 14 3 11
11 Žalgiris B 9 3 1 5 10 18 -8 10
12 Kupiškis 9 2 0 7 22 28 -6 6
13 Trakai B 9 1 1 7 8 26 -18 4
14 Koralas 9 0 0 9 2 50 -48 0
2017 05 16
Tarp varžybų

Pirmasis varžovas - Palangos klubas

Utenos "Utenis" sužinojo savo pirmąjį varžovą LFF taurės II etape, juo tapo Palangos klubas
Antradienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje Vilniuje buvo ištraukti 2017 metų LFF taurės II etapo burtai, kurie suskirstė 24 komandas į 12 porų.

 

Burtų rezultatai:

FK „Garliava“ (III lyga, Kauno AFF) – Mažeikių „Atmosfera“ (II lyga, Vakarų zona)

FK „Palanga“ (Pirma lyga) – Utenos "Utenis" (A lyga)

Vilniaus „Viltis“ (II lyga, Pietų zona) – Klaipėdos „Atlantas“ (A lyga)

Gargždų „Banga“ (Pirma lyga) – Vilniaus „Žalgiris“ (A lyga)

FK „Šilutė“ (Pirma lyga) – Kauno „Stumbras“ (A lyga)

FK „Panevėžys“ (Pirma lyga) – Kauno „Žalgiris” (A lyga)

Šiaulių „Adiada“ (III lyga, Šiaulių AFF) – Alytaus DFK „Dainava“ (Pirma lyga)

Vilniaus „Prelegentai“ (Veteranų (nuo 35 m.) pirmenybės, Aukštaitijos zona) – Vilniaus „Tera SŽK“ (II lyga, Pietų zona).

„Elektrėnų versmė“ (IV lyga A, Vilniaus RFS) – Šiaulių „Saulininkas“ (III lyga, Šiaulių AFF)

Telšių „Džiugas“ (Pirma lyga) – Tauragės „Tauras“ (Pirma lyga)

Kybartų „Sveikata“ (II lyga, Pietų zona) – „Jonava“ (A lyga)

Kauno „Hegelmann Litauen“ (II lyga, Pietų zona) – Marijampolės „Sūduva“ (A lyga)

FK „Kėdainiai“ (III lyga, Kauno AFF) – Vilniaus „Vytis“ (Pirma lyga)

Marijampolės „Švyturys“ (III lyga, Marijampolės AFF) – „Trakai“ (A lyga)

„Akmenės Cementas“ (II lyga, Vakarų zona) –  Klaipėdos „Koralas“ (Pirma lyga)

Kėdainių „Nevėžis“ (Pirma lyga) - Vilniaus „Panerys“ (II lyga, Pietų zona)