13 Nevėžis B 19 3 2 14 38 84 -46 11
2017 02 06
Stadione

Rygoje sužaista draugiškai

Uteniškiai pirmose „Winter CUP“ turnyro rungtynėse sužaidė lygiosiomis su FS „Metta“ futbolininkais 1:1 (1:1)
Pirmasis rungtynių įvartis Rygos Elektrum OSC manieže krito 27‘ rungtynių minutę, kaip FS „Metta“ futbolininkai išsiveržė į priekį.

Tačiau jau po trijų minučių uteniškiai išlygino rezultatą, kaip peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas pelnė įvartį.

Į pertrauką ekipos iškeliavo esant lygiam rezultatui 1:1.

Antrajame kėlinyje nei vienai ekipai pasižymėti nepavyko ir abi ekipos tenkinosi lygiu rezultatu.

FS „Metta“ – Utenos „Utenis 1:1 (1:1).

Įvartį uteniškiams pelnė peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas.

Startinė Utenos „Utenio“ komandos sudėtis: L. Paukštė, V. Nikitin , A. Levšin, A. Tručinskas, V. Jeriomenko, T. Matsunaga, J. Moroz, G. Zagurskas ir trys žaidėjai dalyvaujantis peržiūroje.

Atsarginiai „Utenio“ ekipos žaidėjai: M. Paukštė, V. Polyanskyy,I. Poruchynskyy, K. Levšin ir trys žaidėjai dalyvaujantis peržiūroje.

Kitas rungtynes „Utenio“ ekipa žais vasario 14 d. Elektrum OSC manieže su „Babite“ klubu. Tai bus antrosios uteniškių rungtynės „Winter CUP“ turnyre.