13 Sūduva B 12 1 0 11 12 67 -55 3
2016 07 06
Stadione

Lygiosios su Jonavos „Lietava“

„Utenio“ ekipa sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes. Uteniškiai Jonavoje sužaidė lygiosiomis su vietos ekipa 1:1 (0:0)

Aktyviau rungtynes pradėję Jonavos ekipa šeimininkavo „Utenio“ aikštės pusėje.

Uteniškiai pavieniais veiksmais atsakydavo į varžovų atakas.

32‘ rungtynių minutę „Utenio“ gynėjas savo baudos aikštelėje prasižengė prieš „Lietavos“ žaidėją.

Patikimai žaidęs uteniškių vartininkas atrėmė vienuolikos metrų smūgiuotą baudinį ir išgelbėjo „Utenio“ ekipą nuo pirmojo įvarčio.

Į ilgąją pertrauką abi ekipos iškeliavo esant lygiam rezultatui.

Jonavos „Lietava“ – Utenos „Utenis“ 0:0.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo uteniškiai ir kėlinio pradžioje Igoris Poručinskis galėjo nubausti varžovus, bet smūgiuotas kamuolys skriejo šalia virpsto.

56‘ rungtynių minutę uteniškiai dar kartą galėjo išsiveržti į priekį, kaip Arsenijus Buinickis perkėlė kamuolį per varžovų vartininką, bet smūgiuotas kamuolys kliudė virpstą.

72‘ rungtynių minutę krito pirmasis rungtynių įvartis.

Nepasisekė „Utenio“ gynėjui Lukui Valvoniui kuris galva nukreipė kamuolį į savo vartus.

Tačiau netrukus uteniškiai išlygino rezultatą.

81‘ rungtynių minutę Arsenijus Buinickis po Igorio Poručinskio perdavimo galva nukreipė kamuolį į šeimininkų vartus ir išlygino rezultatą.

Artėjant rungtynėms į pabaigą abi ekipos stengėsi atakuoti, bet nei vienai komandai pasižymėti nepavyko ir rungtynės baigėsi lygiu rezultatu.

Jonavos „Lietava“ – Utenos „Utenis“ 1:1 (0:0).

„Utenio“ gretose pasižymėjo Arsenijus Buinickis.

Utenos „Utenis“ : peržiūroje dalyvaujantis vartininkas (72‘ Lukas Paukštė), Aurimas Tručinskas (46‘ Robertas Freidgeimas), Gabrielius Zagurskas (46‘ žaidėjas dalyvaujantis peržiūroje), Vitalijus Polianskis (59‘ Aleksandras Levšinas), Lukas Valvonis, Valentinas Jeriomenko, Tomas Dombrauskis (46‘ Mykolas Krasnovskis), Jevgenijus Morozas (46‘ žaidėjas dalyvaujantis peržiūroje), Danielis Romanovskis (46‘ Igoris Poručinskis), Kirilas Levšinas (46‘ žaidėjas dalyvaujantis peržiūroje), žaidėjas dalyvaujantis peržiūroje (46‘ Arsenijus Buinickis).