13 Vizgiris 5 0 0 5 3 21 -18 0
2016 06 14
Senjorai

Baigėsi pirmojo rato kovos

Kaune NFA dirbtinės dangos stadione finišavo pirmojo rato senjorų mažojo futbolo pirmenybės A grupėje kuriose rungtyniauja ir „Utenio“ senjorai
FK „Utenio senjorai" - FK „Aleksotas - Garliava". Po dviejų nuopuolių Kauno rajono atstovai patyrė dar vieną nesėkmę žaisdami su FK „Utenio senjorais". Dvikova Uteniškiai pradėjo gan aktyviai ir po R.Šimpuko smūgio rezultatas tapo 1:0. FK „Aleksotas - Garliava" komanda surengė gan ilgoką vartų šturmą, bet visi smūgiuoti kamuoliai skriejo šalia vartų. Po pražangos prieš R.Šmigelskį, pats nukentėjęs gan stipriai smūgiavo į vartus. Prie virpsto stovėjusiam S.Blaževičiui teliko smūgiuoti praktiškai į tuščius vartus. 1:1. Galutinį tašką šiuose rungtynėse padėjo FK „Utenio senjorai" žaidėjas N.Vilčinskas. 2:1.

Dvikova tarp Jonavos „Klevo" ir „Kauno senjorai" neįvyko. Pergalė be žaidimų užskaityta Kauniečiams. Tris taškus Jonaviečiai padovanojo ir FK „Seimas" komandai. vadovaujantis varžybų nuostatų 7.3. punktu, FVK Klevas"  komandai užskaityti pralaimėjimai rezultatu 3:0 ir skiriama bauda (dėl neatvykimo priežasties turi būti pateikta raštiška informacija pirmenybių teisėjų kolegijai).

FK „Sūduvis" - FK „Seimas". Su šia komanda FK „Seimas" ekipai daug vargti nereikėjo. Aštrūs perdavimai prie Marijampolės komandos vartų kėlė tam tikrą sumaištį gynėjų tarpe. Įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Pasižymėjo I.Kiselevskis ir buvęs Vilniaus „Žalgirio" meistrų komandos žaidėjas V.Sukristovas. 2:0. Nepralaimėjusios komandos titulas kol kas pasilieka „Seimo" ekipoje.

FK „Karmėlava" - FK „Druskininkai". Pastarajai komandai šios rungtynės turėjo parodyti ar jie pasiruošę žengti koja kojon su pirmaujančiomis komandomis. Didelės intrigos čia nebuvo. „Druskininkų" senjorai laimėjo 4:0. Du įvarčius pasiekė jų atakų lyderis A.Labukas.

FK „Sūduvis" - FK „Druskininkai".
Ar mes iššūkį suvalkiečiai pajėgiai Druskininkų ekipai? Bet taip neatsitiko. Druskininkų futbolo komandos „garvežys" įsivažiavo ir rungtynes laimėjo 4:0. Šiuose rungtynėse įmušė dar vieną įvartį įmušė A.Labukas.

FK „Utenio senjorai" - FK „Karmėlava". Nesinori berti „karčių pipirų" abiems komandoms, bet sukurtas progas realizuoti reikia. Persvarą turėję Uteniškiai šiaip ne taip „išlindo" nuo pralaimėjimo. Dvikova baigės rezultatu 2:2.

FK „Aleksotas - Garliava" - FK „Kauno senjorai". Kauniečiai energingai startavo rungtynių pradžioje ir su Kauno rajono atstovų pagalba jau pirmąją minutę pirmavo 1:0. Pirmąjį kėlinį Kauniečiai nepaliko jokių vilčių FK „Aleksotas - Garliava" komandai, nes spragų gynyboje jiems atrasti nepavyko. FK „Kauno senjorų" komandoje pirmąjį kėlinį pasižymėjo S.Juknavičius ir buvęs „Inkaro" žaidėjas A.Andriuškevičius. Antrajame kėlinyje Kauniečiai turėjo persvarą, jos paversti įvarčiais nesugebėjo. Rungtynės laimėtos 3:0.

Birželio 18 dieną Kauno NFA dirbtinės dangos stadione turėtų būti karšta. Juk žais pagrindinės komandos kurios kovoja dėl pirmų/antrų vietų.

Rezultatai

IV - as TURAS 2016 m. birželio 11 d. (šeštadienis), Kaunas (NFA dirbt. dangos stadionas)

25.   11.00 val.    FK Utenio senjorai- FK Aleksotas-Garliava      2:1

26.   11.00 val.    FVK Klevas - FK Kauno senjorai                    0:3   ( b.ž.)

27.   12.00 val.    FVK Sūduvis - FK Seimas                            1:3
28.   12.00 val.    FK Karmėlava - FK Druskininkai                 0:4

II - RATAS
29.    13.00 val.   FK Aleksotas-Garliava -  FK Kauno senjorai     0:3
30.    13.00 val.   FVK Klevas - FK Seimas                                  0:3  ( b.ž.)

4. A. Chiara (FK Seimas);
5-8. G.Torčinovas (FK Seimas), S.Tamulevičius, D.Širvys (Utenio senj.), D.Totoraitis (Druskininkai)- po  4 įv.