13 Nevėžis B 19 3 2 14 38 84 -46 11
2016 03 13
Senjorai

„Utenio“ senjorams - bronza

Baigėsi Utenos apskrities futbolo asociacijos salės futbolo pirmenybės po kurių paaiškėjo galutinė senjorų +35 rikiuotė
Po paskutiniojo ketvirtojo etapo vykusio Utenoje, „Utenio“ senjorai +35 savo rankose laikė bronzą.

Pirmąją vietą pirmenybėse džiaugėsi Panevėžio atstovai, antrąją vietą užėmė Anykščių miesto futbolininkai, treti liko uteniškiai, ketvirtąją vietą užėmė Visagino komanda, penktąja vieta tenkinosi ukmergiškiai.

Paskutiniame etape uteniškiai iškovojo dvi pergales, bei patyrė du pralaimėjimus.

Savaitgalį Utenoje vykusiame paskutiniame ture uteniškiai nugalėjo Visagino futbolininkus 3:0 bei įveikė svečius iš Ukmergės 3:0. Tačiau turėjo pripažinti Anykščių miesto futbolininkų pranašumą 0:1 bei panevėžiškių ekipos pergalę 1:2.

Pirmenybės vyko keturiais etapais. Pirmasis etapas įvyko Molėtuose, antrasis buvo surengtas Rokiškyje, trečiasis Kupiškyje, o paskutinysis Utenoje.

Dėl geriausių vardų be Utenos ekipos kovojo Panevėžio, Visagino, Anykščių ir Ukmergės komandos.