13 Sūduva B 20 2 1 17 20 107 -87 7
2016 01 21
Futsal

Po sunkios pradžios iškovota pergalė

Sunkiai įsibėgėję Utenos „Utenio“ salės futbolininkai įveikė Kauno „Lygio“ ekipą 6:5 (1:2)
LFF Futsal taurės pirmajame etape uteniškiai po prastos pradžios įveikė svečius iš Kauno.

Rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai, bet nei vienai ekipai pasižymėti nepavyko. Pirmajame kėlinyje sužaidus penkiolika minučių svečiai po baudos smūgio išsiveržė į priekį. Dar po penkių minučių priešininkai iš Kauno po greitos kontratakos pelnė dar vieną įvartį ir padvigubino rezultatą. Uteniškiai nenuleido rankų ir netrukus sekė jų atsakas bei pirmasis įvartis kurio autorius buvo Juozas Dūdenas.

Po pirmosios rungtynių dalies uteniškiai atsiliko rezultatu 1:2.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėję uteniškiai netrukus išlygino rezultatą. Antrąjį kartą pasižymėjo Juozas Dudenas. Netrukus sekė dar vienas Utenos „Utenio“ įvartis leidęs išsiveržti į priekį 3:2. Uteniškiai turėjo dar vieną puikią galimybę išsiveržti į priekį, bet nerealizavo 10-ies metrų baudos smūgio. Po baudos smūgio sekė svečių atsakymas kuris išlygino rezultatą 3:3. Tačiau netrukus Juozas Dudenas trečią kartą pasižymėjo ir išvedė uteniškius į priekį. Įvarčių lietus antrajame kėlinyje tęsėsi ir toliau. Kauno „Lygio“ futbolininkai dar kartą sugebėjo išlyginti rezultatą 4:4. Netrukus varžovai prasižengė prieš Šarūną Archipovą. Kadangi varžovai jau buvo surinkę penkias pražangas uteniškiai atliko baudos smūgį. Nuo atžymos neklydo Kiril Levšin ir išvedė komandą į priekį. Netrukus Kiril aštriu prasiveržimu dar kartą pasižymėjo ir užtikrino uteniškių pergalę. Svečiai paskutinėmis sekundėmis sugebėjo pelnė paguodos įvartį.

Utenos „Utenis“ – FK „Lygis“ 6:5 (1:2).

Uteniškių gretose tris kartus pasižymėjo Juozas Dūdėnas, du kartus Kiril Levšin, kartą Mindaugas Ubeika.

Su kuo „Utenio“ salės futbolininkai susitiks antrajame taurės turnyro etape, paaiškės po burtų.