Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
  • Lietuvos moterų futbolo A lyga  VII turas
    0
    -
    4
    Utenis M
    vs
    Banga
    2019 gegužės 19, 15:00
    Utena,
  • LFF II lyga  I turas
     
    -
     
    Utenis
    vs
    FK Šilas
    2019 gegužės 27, 20:30
    Utena,
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 Kauno Žalgiris B 3 3 0 0 14 2 12 9
2 Ateitis 3 3 0 0 14 3 11 9
2 Aukštaitija 3 3 0 0 14 3 11 9
4 Sveikata 3 2 1 0 6 4 2 7
5 FK Šilas 3 2 0 1 6 3 3 6
6 Marijampolės City 3 1 2 0 6 3 3 5
7 Panevėžys B 2 1 1 0 3 1 2 4
8 Viltis 3 1 0 2 5 5 0 3
9 FK Tera 4 1 0 3 8 9 -1 3
10 Sūduva B 4 1 0 3 3 19 -16 3
11 Nevėžis B 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Utenis 4 0 0 4 2 11 -9 0
13 Vizgiris 5 0 0 5 3 21 -18 0
2016 01 13
Futsal

Pirmojo etapo rungtynės namuose

Utenos „Utenio“ salės futbolininkai sausio 21 d. Utenos daugiafunkciniame sporto komplekse pirmajame LFF Futsal taurės turnyro etape susitiks su Kauno „Lygio“ komanda
Uteniškiai antrus metus iš eilės dalyvaus Lietuvos Futsal taurės turnyre.

Burtai lėmė, kad pirmasis „Utenio“ varžovas 2016 m. Lietuvos salės futbolo asociacijos taurės turnyre bus komanda iš laikinosios sostinės Kauno „Lygis“.

Kauno futbolininkai 2015 m. sezone LFF III lygoje tapo nugalėtojais.

Kadangi „Utenio“ salės futbolininkai dar nerungtyniauja jokioje salės futbolo lygoje, jie pradės kovą dėl taurės nuo pirmojo etapo.

Rungtynių pradžia Utenos daugiafunkciniame sporto komplekse 20:30 val.

Pirmojo etapo burtų poros:


1) Radviliškio „Lokomotyvas" - Mažeikių „VIP"

2) Mažeikių „Arimedas" - Klaipėdos „Nautica"

3) „Klaipėdos universitetas" - Telšių „Džiugas"

4) Klaipėdos universiteto SK - Naujosios Akmenės „SC-Akmenė"

5) Vilniaus dailės akademija - Vilniaus „Bekentas"

6) Kauno „Smūgis" - Kauno „Inkaras"

7) Kalvarijos „Tornado" - Kauno raj. „Vytis-Zenitas"

8) Alytaus „Centras" - Panevėžio „Sportidus"

9) Vievio „Vievis" - Vilniaus „Spartakas"

10) Vilniaus dailės akademija-2 - Vilniaus „Setaltas"

11) Panevėžio „Baltija" - Kauno „Antakalnio parkas"

12) Kauno „Lituanica-Petrašiūnai" - Kaišiadorių „Savingė"

13) Jonavos „Vikingai" - Vievio „Vievio žiedas"

14) Vilniaus „VGTU-Inžinerija" - Varėnos „Merkys"

15) Utenos „Utenis" - Kauno „Lygis"