Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
 • Lietuvos moterų futbolo A lyga  XX turas [20]
  12
  -
  0
  Gintra-Universitetas
  vs
  Utenis M
  2019 spalio 30, 14:00
  Šiauliai,
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 FK Šilas 23 19 1 3 92 19 73 58
2 Aukštaitija 21 14 4 3 83 28 55 46
3 Panevėžys B 20 11 4 5 53 28 25 37
4 Marijampolės City 19 9 7 3 41 24 17 34
5 Viltis 20 10 4 6 51 39 12 34
6 Kauno Žalgiris B 15 10 3 2 54 22 32 33
7 Sveikata 21 8 3 10 39 36 3 27
8 Ateitis 16 8 2 6 50 33 17 26
9 Utenis 24 5 4 15 27 71 -44 19
10 FK Tera 21 5 2 14 42 70 -28 17
11 Vidzgiris 20 5 1 14 37 69 -32 16
12 Nevėžis B 16 3 2 11 36 77 -41 11
13 Sūduva B 22 3 1 18 23 112 -89 10
2014 03 05
Tarp varžybų

Komandos vairas patikėtas M.Čepui

Utenos futbolą į naują lygį pakelti mėgins treneris Mindaugas Čepas, kuris artėjančiame sezone sieks suburti ambicingą "Utenio" komandą
Sėkmingai Gargždų „Bangos“ komandai praėjusiame sezone vadovavęs treneris Mindaugas Čepas savo karjeroje priima naują iššūkį. Nuo šiol jis mėgins pergalėmis džiuginti Utenos futbolo bendruomenę. Naują stadioną turintis miestas planuoja artėjančiame sezone suburti ambicingą komandą ir varžytis pirmoje šalies lygoje.
 
 „Pasirašiau sutartį su Utenos klubu. Mane papirko žmonių entuziazmas ir ryžtas, troškimas atgaivinti futbolą mieste. Jie mane įtikino, kad tai nėra vienadienis projektas. Laukia sunkus ir įtemptas darbas, nes komandos kaip tokios nebuvo, vietinių žaidėjų nėra daug ir pasirinkimas ribotas“, - Futbolo.TV kalbėjo M.Čepas.
 
Vasarą atidarytas modernus, naujai rekonstruotas „Utenio“ stadionas talpina 3000 žiūrovų. Panašu, kad artimiausiu metu Utenos futbolo mylėtojai galės džiaugtis ir atsiradusia konkurencinga komanda. Šių laikų A lygoje nėra žaidusi jokia Utenos miesto futbolo ekipa. Aukščiausio lygio futbolo Utenos gyventojai paskutinį kartą galėjo džiaugtis tolimais 1987 m.
 
„Aš noriu, kad Utenos komanda taptų konkurencinga. Šiuo metu vyksta licencijavimo procesas, renkami visi reikalingi popieriai. Norime žaisti pirmoje lygoje. Manau, jog visus formalumus sėkmingai sutvarkysime ir gausime teisę varžytis pirmoje lygoje“, - ambicijų neslėpė treneris.
 
Naujos darbovietės M.Čepui teko ieškotis po to, kai paaiškėjo, jog Gargždų „Bangos“ klubą perima investuotojai iš rytų. Sužinoję apie tokias permainas „Bangos“ fanai interneto forumuose labiausiai sielojosi būtent dėl jų pagarbą greitai spėjusio užsitarnauti M.Čepo.
 
„Žinot, visada kai dirbi klube prisiriši prie žmonių. Kas liečia darbo sąlygas, žmogiškąsias savybes, fanus ir šį futbolo miestelį, buvau viskuo patenkintas. Patiko klubo darbuotojų, savininkų požiūris į komandą, žaidėjus. Norėčiau pasinaudoti proga ir visus pasveikinti su praėjusiomis šventėmis bei padėkoti. Gargžduose teko išgyventi ir gerų, ir prastesnių akimirkų. Gargždai išliks mano širdyje“, - emocingai prisiminimais dalinosi naujasis Utenos ekipos treneris.
 
Galimas daiktas, jog Utenoje prieš artėjantį futbolo sezoną nebūtų jaučiamas joks sujudimas, jei ne naujas stadionas. Panašu, jog būtent šis statinys-miesto pasididžiavimas tapo savotišku impulsu pradėti galvoti apie naują komandą. Prie to stipriai prisidėjo ir bene pagrindiniai idėjos iniciatoriai – miesto savivaldybė.
 
„Teko ir pačiam pabūvoti, stadionas aišku įspūdingai atrodo. Iš kitos pusės keista, kaip gali turėti tokį stadioną ir neturėti komandos? Žmonės čia suinteresuoti sugrąžinti futbolo mylėtojus į stadioną. „Utenis“ turi gilias tradicijas. Stengsimės suburti kolektyvą, kuris netaptų „patrankų mėsa“. Norime rimtos komandos, kuri būtų pajėgi ir galėtų su pirmos lygos lyderiais kautis kaip lygi su lygiais“, - kaip visada užsivedęs buvo M.Čepas.
 
Nors liaudis Utenoje jau kalba ir šnabždasi apie didžiojo futbolo sugrįžimą į miestą, kol kas neaiškus nei ekipos branduolys, nei komandos kontūrai. Šiuo metu vyksta selekcinis darbas ir pirmoji treniruotė planuojama vasario 17 d.
 
„Šiuo metu bendraujame su žaidėjais. Kai Lietuvoje atsiranda nauja komanda, su žmonėmis reikia daug šnekėti, juos įtikinėti, kad tai – ne vienadienis projektas, kad viskas rimta. Žingsnis po žingsnio privalai įtikinti. Taip pat prisideda ir tai, jog Utena – ne Vilnius, ne Kaunas ir ne Klaipėda. Nepaisant visko, manau, kad mums pavyks, - apie artimiausius planus Futbolo.TV kalbėjo M.Čepas.
 
Paklaustas, kokią Utenos komandą įsivaizduoja, vyr. treneris tikino, jog jam svarbiausia žaidėjų sugebėjimai ir požiūris.
 
„Man amžius visiškai nieko nereiškia. Gali būti kad ir jaunas, bet jei jis neatitiks reikalavimų, nevykdys nurodymų, tai man nesvarbu jam daug ar mažai metų. Norėčiau suburti savotišką mišinį jaunų ir patyrusių futbolininkų. Tai tikrai nebus veteranų klubas, bet be patyrusių žaidėjų irgi nieko nepasieksi. Noriu to viduriuko. Vienas iš pagrindinių dalykų yra surinkti kolektyvą. Ne žvaigždes, ne vieną žvaigždę, o būtent vieną komandą“, - savo filosofiją dėstė jis.
 
Tiesa, pasiteiravus apie konkrečius tikslus, Mindaugas nenorėjo bėgti įvykiams už akių ir išliko diplomatiškas: „Tikslai būtų padaryti šventę miesto žmonėms. Norisi, kad jie eitų į futbolą, tuo domėtųsi. Mes savo ruožtu kiekvienose rungtynėse privalome kautis dėl pergalės. Tokių konkrečių tikslų kaip ir nėra.“
 
Nors Utenoje pastatytas naujas, puikus stadionas, vis tik pilnų matmenų dirbtinės aikštės šiame mieste nėra. Nepaisant to, anot M.Čepo, tai – ne tragedija: „Yra viena dirbtinės dangos aikštė, kurioje daugmaž galima treniruotis. Taip pat yra salė. Darbo sąlygos, mano akimis, pakankamai neblogos.“
 
Planuojama, jog iki pirmosios treniruotės paaiškės ir kiti trenerių štabo nariai. Pasak M.Čepo, šiuo metu su jais vyksta derybos, tačiau visiško aiškumo dar nėra. Kalbant apie komplektaciją, treneris patikino, kad ji vyks visus metus.
 
Paulius Jakelis, Futbolo.TV
 
Foto: A.Zaborskytės