13 Sūduva B 20 2 1 17 20 107 -87 7
2015 04 01
Tarp varžybų

Mažojo futbolo čempionės

„Utenio“ globojama Dusetų „Ainių“ merginų komanda tapo jaunučių mažojo futbolo čempionėmis
Ukmergėje ir Šventupėje įvyko Lietuvos jaunučių, gimusių 2000 metais, merginų mažojo futbolo čempionato finalinės varžybos. Į finalą pateko Ukmergės SC, Šiaulių SVM-FA, Alytaus SRC, Klaipėdos FM-„Granitas", Zarasų SC-Dusetų „Ainiai" ir Jonavos KKSC - „Eos-Aušra".

A grupėje pirmą vietą iškovojo Ukmergės SC komanda, kuri triuškinančiu rezultatu 14:1 įveikė Šiaulių atstoves ir 16:0 Alytaus SRC. Šiaulių SVM-FA ir Alytaus SRC tarpusavio susitikimas baigėsi 8:4 šiauliečių naudai.

B grupėje neįveikiama buvo Zarasų SC-Dusetų „Ainių" komanda, kuri 16:3 nugalėjo Klaipėdos bendraamžes ir 11:7 Jonavos KKSC-„Eos-Aušrą". Antroje vietoje liko Jonavos merginos, kurios 8:0 nugalėjo klaipėdietes.

Dėl pirmos vietos kovojo abiejų grupių nugalėtojos Zarasų SC-Dusetų „Ainiai" ir Ukmergės SC. Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui, rezultatas buvo lygus 5:5. Pratęsimas nepadėjo išaiškinti nugalėtojų, nes pasibaigė irgi lygiosiomis 6:6. Po baudinių serijos pergalę rezultatu 8:7 šventė Zarasų SC-Dusetų "Ainiai" merginos.

Dėl V vietos:

Klaipėdos FM-„Granitas" - Alytaus SRC 5:1

Dėl III vietos:

Jonavos KKSC-„Eos-Aušra" - Šiaulių SVM-FA 10:1

Dėl I vietos:

Zarasų SC-Dusetų „Ainiai" - Ukmergės SC 8:7 (pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui 5:5; po pratęsimo 6:6)

Geriausios komandų žaidėjos:

Zarasų SC-Dusetų „Ainiai" - Miglė Sribikaitė

Ukmergės SC - Irina Kvasnickaitė

Jonavos KKSC-„Eos-Aušra" - Vaida Rutkauskaitė

Šiaulių SVM-FA - Kamilė Drąsutytė

Geriausios pozicijų žaidėjos:

Vartininkė - Emilija Kaselytė (Ukmergės SC)

Gynėja - Dovilė Morkūnaitė (Zarasų SC-Dusetų „Ainiai")

Puolėja - Judita Sabatauskaitė (Jonavos KKSC - „Eos-Aušra")

Rezultatyviausia turnyro žaidėja - Liucija Vaitukaitytė (Zarasų SC-Dusetų „Ainiai")