13 Sūduva B 20 2 1 17 20 107 -87 7
2019 09 29
Tarp varžybų

Taurės finale - apdovanojimai

Rugsėjo 29 d. Utenos „Utenio“ stadione LFF taurę kėlė „Sūduva“, pagerbtas F. Bižys, paskelbti kelionių žaidimo dalyviai atsiėmė prizus
Rugsėjo 29 d. Utenos „Utenio“ stadione vyko SHARP LFF taurės finalinės rungtynės, kuriose už gyvenimo nuopelnus buvo pagerbta viena ryškiausių visų laikų Utenos futbolo asmenybių – Fulgentas Bižys ir paskelbti bei apdovanoti žaidimo „Keliaujantis kamuolys“ nugalėtojai.

Rungtynių pertraukos metu apdovanojimus įteikė Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Visą vasarą trukusio kelionių žaidimo nugalėtojus sveikino ir „Utenos Utenio“ direktorius Marius Treimakas. Futbolo kamuolius už visas atliktas užduotis ir visas aplankytas Utenos krašto vietas atsiėmė futbolo akademijos „Utenis“ U16 komandos narys Robertas, U10 komandos nariai Gabrielius ir Rapolas. Apdovanoti kelionių žaidimo prizininkai: po futbolo kamuolį ir po du kvietimus į vandens atrakcionų parką laimėjo Deivydas iš U11 komandos su mama Algina ir U16 komandai atstovaujantis Vilandas, keliavęs su mama Kristina.

Keturis kvietimus į vandens pramogų parką laimėjo laimėjo U11 komandos atstovas Kipras su mama Elita.

Po smagių apdovanojimų akimirkų tęsėsi SHARP LFF taurės finalinė dvikova, kurioje Marijampolės „Sūduva“ 4:0 pranoko antrojo šalies diviziono atstovę Gargždų „Bangą“ ir po dešimties metų pertraukos triumfavo taurės varžybose.