Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
  • LFF II lyga  XII turas [12]
    3
    -
    1
    Utenis
    vs
    Nevėžis B
    2019 rugpjučio 20, 18:00
    Utena,
  • LFF II lyga  XVII turas
     
    -
     
    Utenis
    vs
    Vidzgiris
    2019 rugpjučio 27, 18:00
    Utena,
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 Aukštaitija 13 9 2 2 50 18 32 29
2 FK Šilas 11 9 1 1 33 6 27 28
3 Ateitis 10 6 2 2 32 14 18 20
4 Kauno Žalgiris B 8 6 1 1 31 10 21 19
5 Marijampolės City 10 5 4 1 25 12 13 19
6 Viltis 11 5 3 3 25 17 8 18
7 Sveikata 11 5 2 4 20 15 5 17
8 Panevėžys B 11 4 2 5 17 18 -1 14
9 Vidzgiris 12 4 0 8 24 39 -15 12
10 FK Tera 13 3 1 9 29 39 -10 10
11 Utenis 13 3 1 9 17 40 -23 10
12 Nevėžis B 9 2 1 6 17 37 -20 7
13 Sūduva B 12 1 0 11 12 67 -55 3
2019 04 19
Tarp varžybų

Ištraukus burtus paaiškėjo varžovai

SHARP LFF taurės varžybų II etape startuosiantis FK „Utenis“ susitiks su Pirmoje lygoje rungtyniaujančia FK „Kupiškis“ komanda

Balandžio 19 d. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje buvo pakartotinai ištraukti 2019 metų sezono „SHARP LFF taurės“ I ir II etapo burtai. 

 

Paaiškėjo, kad II etape varžybose startuosiantis FK „Utenis“ susitiks su Pirmoje lygoje rungtyniaujančia FK „Kupiškis“ komanda

 

I etapo burtų traukime dalyvavo 26 (III, IV lygų) komandos. Burtų keliu ištrauktos 6 poros, o 14 klubų burtų keliu pateko į antrąjį etapą.

 

II etape dalyvaus I etapo 6 porų komandos nugalėtojos, 14 burtų keliu į antrąjį etapą patekusios III ir IV lygų komandos, 28 I ir II lygų komandos, viso – 48 klubai. 24 porų nugalėtojai iškovos teisę dalyvauti turnyro III etape (šešioliktfinalyje).

„SHARP LFF taurės“ varžybų I etapas turi būti sužaistas iki balandžio 25 dienos, o II etapo dvikovos – iki gegužės 1 dienos.

 

I etapo burtų rezultatai:

Šiaulių „Adiada (Šiaulių AFF, III lyga)/ Klaipėdos „Sendvaris“ (Klaipėdos AFF, III lyga)

Vilniaus „Granitas“ (Vilniaus RFS, III lyga) – „Anykščiai“ (Utenos AFF, III lyga)

Vilniaus „Top Kickers“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Ukmergės „Spartakas“ (Vilniaus RFS, III lyga)

Kuršėnų „Venta“ (Šiaulių AFF, III lyga) – Kaišiadorių „Baltai“ (Vilniaus RFS, III lyga)

„Lentvaris“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Vilniaus „Vieni vartai“ (Vilniaus RFS, IV lyga)

„Prienai“ (Kauno AFF, III lyga) – Šiaulių „Saulininkas (Šiaulių AFF, III lyga)

 

II etapo burtų rezultatai:

Vilniaus „Salininkai“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – „Vilniaus Vytis“ (I lyga)  

„Kazlų Rūda“ (Kauno AFF, III lyga) – „Radviliškis“ (II lyga)

Marijampolės „Švyturys“  (Marijampolės AFF, III lyga) - FA „Šiauliai“ (I lyga)

„Marijampolė City“ (II lyga) – Joniškio „Saned“ (II lyga)

Vilniaus „Vova“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Panevėžio „Aukštaitija“ (II lyga)

Vilniaus „Navigatoriai“ (Vilniaus RFS, III lyga) – „Šilutė“ (II lyga) 

Akmenės „Akmenės cementas“ (II lyga) – „Pakruojis“ (I lyga) 

Vilniaus „Futboliukas“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Telšių „Džiugas“ (I lyga)

„Lentvaris“ (Vilniaus RFS, IV lyga)/Vilniaus „Vieni vartai“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Kėdainių „Nevėžis“ (I lyga) 

Vilniaus „Reaktyvas“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Vilniaus „Tera (II lyga)

Vilniaus „Futbolo Broliai“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Kybartų „Sveikata“ (II lyga) 

Alytaus „Vidzgiris“ (II lyga) – Vilniaus „Viltis“ (II lyga) 

„Prienai“ (Kauno AFF, III lyga)/Šiaulių „Saulininkas (Šiaulių AFF, III lyga) – Kretingos „Minija“ (I lyga)

Vilniaus „Granitas“ (Vilniaus RFS, III lyga)/„Anykščiai“ (Utenos AFF, III lyga) –  Kazlų Rūdos „Šilas“ (II lyga) 

Utenos „Utenis“ (II lyga) – „Kupiškis“ (I lyga)

Kauno „Hegelmann Litauen“ (I lyga) – „Jonava“ (I lyga)

Širvintų „VGTU-Vilkai“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Plungės „Babrungas“ (II lyga)

Kuršėnų „Venta“ (Šiaulių AFF, III lyga)/Kaišiadorių „Baltai“ (Vilniaus RFS, III lyga) – „Kelmės futbolo klubas“ (II lyga)

Vilniaus „Top Kickers“ (Vilniaus RFS, IV lyga)/ Ukmergės „Spartakas“ (Vilniaus RFS, III lyga) – Šiaulių „Adiada (Šiaulių AFF, III lyga)/ Klaipėdos „Sendvaris“ (Klaipėdos AFF, III lyga)

„Kėdainiai“  (Kauno AFF, III lyga) – Mažeikių „Atmosfera“ (I lyga)

„Elektrėnų versmė“ (Vilniaus RFS, III lyga) – Gargždų „Banga“ (I lyga)

Vilniaus „Geležinis vilkas“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Vilniaus „Viesulas“ (Vilniaus RFS, IV lyga)

Vilniaus „Ave.Ko.“ (Vilniaus RFS, IV lyga) – Alytaus „Dainava“ (I lyga) 

Vilniaus „Ateitis“ (II lyga) – FK „Vilnius“ (I lyga)