Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
  • LFF II lyga  XII turas [12]
    3
    -
    1
    Utenis
    vs
    Nevėžis B
    2019 rugpjučio 20, 18:00
    Utena,
  • LFF II lyga  XVII turas
     
    -
     
    Utenis
    vs
    Vidzgiris
    2019 rugpjučio 27, 18:00
    Utena,
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 Aukštaitija 13 9 2 2 50 18 32 29
2 FK Šilas 10 8 1 1 27 6 21 25
3 Ateitis 10 6 2 2 32 14 18 20
4 Kauno Žalgiris B 8 6 1 1 31 10 21 19
5 Marijampolės City 10 5 4 1 25 12 13 19
6 Viltis 11 5 3 3 25 17 8 18
7 Sveikata 11 5 2 4 20 15 5 17
8 Panevėžys B 11 4 2 5 17 18 -1 14
9 Vidzgiris 12 4 0 8 24 39 -15 12
10 FK Tera 12 3 1 8 29 33 -4 10
11 Utenis 13 3 1 9 17 40 -23 10
12 Nevėžis B 9 2 1 6 17 37 -20 7
13 Sūduva B 12 1 0 11 12 67 -55 3
2019 04 02
Akademija

Savaitgalį – „Utenis CUP“ turnyras

Balandžio 6 - 7 dienomis Uteną užkariaus „Utenis CUP“ vaikų futbolo turnyras

Net dvi dienas ir dviejuose skirtinguose stadionuose skirtingo amžiaus jaunieji futbolininkai varžysis draugiškose varžybose.

Šeštadienį, balandžio 6 d., „Utenio“ stadione rungtyniaus U10 komandos, o sekmadienį, balandžio 7 d. – U9 komandos „Utenio“ stadione ir U11 komandos Dauniškio gimnazijos stadione.
 

„Utenis CUP“ U10 tvarkaraštis:

Balandžio 6 d. Utenos „Utenio“ stadionas

A aikštelė:

10:00 FM ATEITIS 2 – FA PANEVĖŽYS 2

10:45 FA UTENIS 2 – UKMERGĖS SC 2

11:30 FM ATEITIS 2 – UKMERGĖS SC 2

12:15 FA UTENIS 2 – FA PANEVĖŽYS 2

13:00 FA UTENIS 2 – FM ATEITIS 2

13:45 UKMERGĖS SC 2 – FA PANEVĖŽYS 2

B aikštelė: 

10:00 FA UTENIS 1 – UKMERGĖS SC 1

10:45 FM ATEITIS 1 – FA PANEVĖŽYS 1

11:30 FA UTENIS 1 – FA PANEVĖŽYS 1

12:15 FM ATEITIS 1 – UKMERGĖS SC 1

13:00 FA PANEVĖŽYS 1 – UKMERGĖS SC 1

13:45 FA UTENIS 1 – FM ATEITIS 1

„Utenis CUP“ U9 tvarkaraštis:

Balandžio 7 d. Utenos „Utenio“ stadionas

A aikštelė:

11.00 FA UTENIS 1 - FA UTENIS 2  

11:40 FA UTENIS 1 - ZARASŲ KKSC 

12:20 ŠIRVINTŲ KKSC -  ZARASŲ KKSC 

13:00 FA UTENIS 2 - ŠIRVINTŲ KKSC 

13:40 FA UTENIS 2 – ZARASŲ KKSC 

B  aikštelė:

11:00 ANYKŠČIŲ KKSC  - ŠIRVINTŲ KKSC 

11:40 FA UTENIS 2 - ANYKŠČIŲ KKSC 

12.20 FA UTENIS 1 - ANYKŠČIŲ KKSC 

13:00 ZARASŲ KKSC - ANYKŠČIŲ KKSC 

13.40 FA UTENIS 1 - ŠIRVUNTŲ KKSC 

„Utenis CUP“ U11 tvarkaraštis:

Balandžio 7 d. Dauniškio gimnazijos stadionas

11:00 FA UTENIS 07 -  FA UTENIS 08      

11:00 Širvintos - Molėtai 

11:35 FA UTENIS 07 - Širvintos

11:35 FA UTENIS 08 - Molėtai

12:10 FA UTENIS 07 - Molėtai 

12:10 FA UTENIS 08 - Širvintos