Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
  • Lietuvos moterų futbolo A lyga  II turas
    0
    -
    5
    Utenis M
    vs
    Banga
    2019 balandžio 14, 13:00
    ,
  • LFF II lyga  I turas
     
    -
     
    Kauno Žalgiris B
    vs
    Utenis
    2019 balandžio 25, 18:00
    Kaunas, NFA stadionas
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 Utenis 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FK Tera 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Viltis 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nevėžis B 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FK Šilas 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Marijampolės City 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sūduva B 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Panevėžys B 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Kauno Žalgiris B 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ateitis 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sveikata 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Vizgiris 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Aukštaitija 0 0 0 0 0 0 0 0
2019 04 02
Akademija

Savaitgalį – „Utenis CUP“ turnyras

Balandžio 6 - 7 dienomis Uteną užkariaus „Utenis CUP“ vaikų futbolo turnyras

Net dvi dienas ir dviejuose skirtinguose stadionuose skirtingo amžiaus jaunieji futbolininkai varžysis draugiškose varžybose.

Šeštadienį, balandžio 6 d., „Utenio“ stadione rungtyniaus U10 komandos, o sekmadienį, balandžio 7 d. – U9 komandos „Utenio“ stadione ir U11 komandos Dauniškio gimnazijos stadione.
 

„Utenis CUP“ U10 tvarkaraštis:

Balandžio 6 d. Utenos „Utenio“ stadionas

A aikštelė:

10:00 FM ATEITIS 2 – FA PANEVĖŽYS 2

10:45 FA UTENIS 2 – UKMERGĖS SC 2

11:30 FM ATEITIS 2 – UKMERGĖS SC 2

12:15 FA UTENIS 2 – FA PANEVĖŽYS 2

13:00 FA UTENIS 2 – FM ATEITIS 2

13:45 UKMERGĖS SC 2 – FA PANEVĖŽYS 2

B aikštelė: 

10:00 FA UTENIS 1 – UKMERGĖS SC 1

10:45 FM ATEITIS 1 – FA PANEVĖŽYS 1

11:30 FA UTENIS 1 – FA PANEVĖŽYS 1

12:15 FM ATEITIS 1 – UKMERGĖS SC 1

13:00 FA PANEVĖŽYS 1 – UKMERGĖS SC 1

13:45 FA UTENIS 1 – FM ATEITIS 1

„Utenis CUP“ U9 tvarkaraštis:

Balandžio 7 d. Utenos „Utenio“ stadionas

A aikštelė:

11.00 FA UTENIS 1 - FA UTENIS 2  

11:40 FA UTENIS 1 - ZARASŲ KKSC 

12:20 ŠIRVINTŲ KKSC -  ZARASŲ KKSC 

13:00 FA UTENIS 2 - ŠIRVINTŲ KKSC 

13:40 FA UTENIS 2 – ZARASŲ KKSC 

B  aikštelė:

11:00 ANYKŠČIŲ KKSC  - ŠIRVINTŲ KKSC 

11:40 FA UTENIS 2 - ANYKŠČIŲ KKSC 

12.20 FA UTENIS 1 - ANYKŠČIŲ KKSC 

13:00 ZARASŲ KKSC - ANYKŠČIŲ KKSC 

13.40 FA UTENIS 1 - ŠIRVUNTŲ KKSC 

„Utenis CUP“ U11 tvarkaraštis:

Balandžio 7 d. Dauniškio gimnazijos stadionas

11:00 FA UTENIS 07 -  FA UTENIS 08      

11:00 Širvintos - Molėtai 

11:35 FA UTENIS 07 - Širvintos

11:35 FA UTENIS 08 - Molėtai

12:10 FA UTENIS 07 - Molėtai 

12:10 FA UTENIS 08 - Širvintos