Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
 • Lietuvos moterų futbolo A lyga  XX turas [20]
  12
  -
  0
  Gintra-Universitetas
  vs
  Utenis M
  2019 spalio 30, 14:00
  Šiauliai,
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 FK Šilas 24 19 1 4 92 26 66 58
2 Aukštaitija 24 15 5 4 97 37 60 50
3 Kauno Žalgiris B 20 15 3 2 73 29 44 48
4 Panevėžys B 22 13 4 5 70 30 40 43
5 Marijampolės City 23 11 7 5 50 31 19 40
6 Viltis 23 12 4 7 60 51 9 40
7 Ateitis 20 9 3 8 60 52 8 30
8 Sveikata 24 9 3 12 45 44 1 30
9 Vidzgiris 24 7 1 16 46 81 -35 22
10 Utenis 24 5 4 15 27 71 -44 19
11 FK Tera 23 5 2 16 44 78 -34 17
12 Sūduva B 24 4 1 19 30 118 -88 13
13 Nevėžis B 19 3 2 14 38 84 -46 11
2018 11 27
Tarp varžybų

„Utenis“ – ir istorija, ir ateitis

Lygiai prieš penkerius metus oficialiai buvo atkurtas futbolo klubas „Utenos Utenis“.

2013 m. lapkričio 28 d. „Utenos Utenis“ grįžo į sporto pasaulį bei bendruomenės gyvenimą. Netrukus klubas ėmė burti bendruomenę, ugdyti jaunuosius futbolininkus ir tapo neatsiejama miesto gyvenimo dalimi, prabėgo penkeri metai.

Vieniems „Utenis“ tapo treniruočių, kitiems – laisvalaikio organizatoriumi, tretiems – gyvenimo dalimi.
 

Bendruomenės narių ir vietos politikų paklausėme: ką „Utenos Utenis“ reiškia jums? 

Albinas Ančius, „Mūsų Utenis“ klubo narys

   Ką man reiškia „Utenis“? „Utenis“ man reiškia daug. Tai – ir mano istorija, ir mano ateitis. 
  Prieš daugiau kaip pusšimtį metų čia žaidė mano dėdė, vaikystėje bandžiau žaisti ir aš, o šiandien čia jau žaidžia mano sūnus ir dukra. 


  Tai – ir miesto simbolis, tai ir galimybė miestui. Iki tol buvęs tik kaip eilinės sporto šakos klubas, šiandien „Utenis“ atsiveria ir išeina į bendruomenę,                 tapdamas miesto bendruomenės laisvalaikio užimtumo ir fizinio aktyvumo terpe, t.y. sveikos ir aktyvios gyvensenos paskata kiekvienam iš mūsų – nuo             darželinuko iki senjoro. Šiandien drąsiai galiu sakyti: jis – MŪSŲ UTENIS!      
Rūta Vinčiūnienė
, futbolo klubo „Utenos Utenis“ valdybos narė, komandos „Utenio moterys“ žaidėja


 
 „Utenis“ yra labai didelė mano šeimos gyvenimo dalis, pradedant kasdienėmis tiek mano, tiek sūnaus Simo treniruotėmis, turnyrais, fiestomis, baigiant bičiulių  ratu ir su jais kartu leidžiamu laiku. 

 

 Su „Uteniu“ me sesame nuo pat jo atkūrimo pradžios, pirmasis futbolu susidomėjo Simas, po metų futbolą žaisti pradėjau aš pati. Kartu atsirado naujas  draugų ratas, nes ne tik kartu žaidžiame futbolą ar stebime rungtynes, bet ir kartu švenčiame gimtadienius, vykstame į išvykas. 

 

 Vieną kartą užsikrėtę futbolu, manau, kad mes su juo taip ir gyvensime, o „Utenyje“ kartu su žaidimu pasisememiame šiltų emocijų, bendruomeniškumo ir  džiugių akimirkų.

 

Nerijus Stasiulionis, Utenos rajono savivaldybės tarybos narys, futbolo klubo „Utenos Utenis“ valdybos narys

 Jei klaustumėte manęs, kaip eilinio žmogaus, pritariu mintims, kad sportuojanti visuomenė ir sveikesnė ir laimingesnė, todėl aš už sportą. Jei klaustumėte  manęs, kaip futbolo mėgėjo, atsakyčiau, kad nors esame „mažiukai“, bet jei nenorime tapti pasaulio provincija, turime neatsilikti nuo pasaulinių tendencijų.  Pagal statistinius duomenis, futbolas – sporto karalius. Galime šį teiginį ignoruoti ir likti „užribyje“, tačiau turime galimybę būti futbolo pasaulio dalimi, todėl  pasinaudokime šia galimybe. 

 

 Jei klaustumėte manęs, kaip savivaldybės tarybos nario, kuris prisideda prie balsavimo skirstant savivaldybės dėmesį ir finansavimą, manau, kad savivaldybės  dėmesys neturėtų priklausyti nuo asmeninių politikų pomėgių, ar simpatijų, manau tai turi priklausyti nuo gyventojų norų. Jei Utenos bendruomenė vis  aktyviau renkasi futbolą, jei ir vaikai, ir mamos, ir tėčiai nori spardyti kamuolį, privalome didesnį dėmesį skirti šiai sričiai, jei vis didesnė visuomenės dalis  pradės krypti į kitas meno ar sporto sritis, turėtume peržiūrėti prioritetus. 

 

 Jei klaustumėte manęs, kaip FK „Utenis“ valdybos nario, aš labai džiaugiuosi, kad mums visiems kartu pavyksta meile futbolui „uždegti“ vis daugiau uteniškių.  O „Utenis“ jau daugelį metų yra visų mūsų reprezentacinė futbolo komanda, visų mūsų rūpestis ir džiaugsmas, visų mūsų nusivylimas ir pasididžiavimas. Kokia mūsų reprezentacinė komanda, tokius mus pasaulis ir mato.


 Marius Paukštė, Utenos „Utenio“ vartininkas

 Man „Utenis“ ištiesų reiškia labai daug, nes tai yra mano gimtojo miesto klubas. Tai klubas, kuris man suteikė galimybę treniruotis, žaisti futbolą. Labai  džiaugiuosi, kad turėjau galimybę būti šio klubo dalimi. 

 

 Mūsų mieste populiariausias yra krepšinio klubas, bet mano nuomone, „Utenis“ taip pat yra labai svarbus mūsų miestui, nes jame dirba daug žmonių, kurie  yra kilę iš Utenos, „Utenio“ akademijoje sportuoja labai daug vaikų. Be šio klubo nei vaikai, nei jų tėveliai neturėtų tokios galimybės sportuoti, aktyviai praleisti  savaitgalių, nes „Utenis“ organizuoja daug renginių ir taip pritraukia labai daug Utenos gyventojų sportuoti, žaisti futbolą.

 

 Futbolas tikrai yra svarbus mūsų miestui. Mano gyvenime šis klubas užima tikrai labai didelę dalį, gal net pačią didžiausią, nes šio klubo dėka pamačiau visą  futbolo grožį. Šis klubas turi tikrai puikią ateitį ir turi galimybę užauginti tikrai ne vieną gerą futbolininką. #MūsųUtenis
Marijus Kaukėnas
, Utenos rajono savivaldybės tarybos narys

 Pamenu, kai tik savivaldybės tarybos posėdžiuose buvo pradėta kalbėti apie „Utenio“ stadiono atnaujinimą, su kolegomis kėlėme klausimus apie lygiagretų ir  „Utenio“ klubo atgaivinimą. Daugelis politikų į miesto futbolo atkūrimą žiūrėjo palankiai, todėl iniciatyvai atkurti „Utenio“ klubą buvo pritarta be didesnių  prieštaravimų. 

 

 Šiandien galima drąsiai teigti, kad „Utenio“ klubo atkūrimas pavyko ir išėjo į naudą Utenos krašto bendruomenei. Uteniškiai turi galimybę palaikyti ne tik  pagrindinę komandą, bet ir kitas - jaunimo, moterų, vaikų klubo komandas. Sukurta vaikų akademija pritraukė šimtus vaikų, kas mano nuomone yra  svarbiausia. Suprantama, kad žiūrovai visada nori gražaus reginio, bet savivaldybės pagrindinis tikslas turi būti sportuojanti visuomenė ir ypač mažieji  uteniškiai. Matant tyrimų rezultatus, kurie rodo, kad vos kas dešimtas vaikas ar mokinys yra pakankamai fiziškai aktyvus, neabejotinai kiekvienas euras skirtas  vaikų įgūdžių ir fiziniam lavinimui ateityje išeis į naudą.


 Nors krepšinis tiek Lietuvoje, tiek Utenoje pritraukia daugiau mėgėjų nei futbolas, esu įsitikinęs, kad „Utenio“ klubas visada ras savo nišą Utenos krašte. Man  asmeniškai „Utenis“ - tai ilgą ir turiningą istoriją turinti miesto komanda, kuri apjungė ir iki šiol vienija ne vieną kartą uteniškių.Aurelija Raukštienė, „Utenio moterys“ komandos žaidėja

 Pradėjusi žaisti Utenos „Utenio moterų“ komandoje įgavau pasitikėjimo savo jėgomis ir eilinį kartą įsitikinau, kad žmogaus galimybės beribės. Pasirodo futbolą  žaisti įmanoma ir perkopus 30! 

 

 Niekada nebuvau sportiška, kūno kultūra buvo viena iš nuobodesnių pamokų. Tačiau atradus futbolą ir šiaurietišką ėjimą mano požiūris pasikeitė. Futbolas  labai įdomus ir intelektualus žaidimas. Futbolo paslapčių mokantis treneris Arūnas manau yra geras psichologas tiek mergaitėms, tiek mums.

 Apskritai labai džiaugiuosi „Utenio“ atgimimu, tai puiki vieta jaunam žmogui tobulėti, ugdyti tvirtą charakterį ir siekti tikslų. Žaviuosi treneriais, kurie atiduoda  save ir su meile veda vaikus futbolo pažinimo keliu. Mano vyriausiasis sūnus jau kelintą vasarą džiaugėsi „Utenio“ organizuojamomis stovyklomis, o pati  mažiausioji – „Futboliuku“ darželyje.

Kęstutis Udras
, Utenos rajono savivaldybės tarybos narys

 Man „Utenis” įsimintinas nuo vaikystės. Pamenu, kada vykdavo varžybos, miesto autobusas būdavo pilnas sirgalių. Senajame Rašės stadione sirgalių  susirinkdavo ne vienas šimtas, žaisdavo daug uteniškių, malonu budavo kada į aikštelę išeidavo draugai su kuriais žaisdavome ir mokykloje – E. Lapinskas, V.  Meidus.

 Atkūrus „Utenį“ miestui svarbu, jog jame auga vaikai, kurie prasmingai leidžia laisvalaikį, o futbolo sirgaliais tampa tėvai, seneliai. Sveikintina, jog atsirado  moterų ir merginų komandos, žaidžia šeimos. Džiugu, kad turime Utenoje futbolo bendruomenę.