2018 10 06
Stadione

Teko pripažinti svečių pranašumą

Spalio 6 d. Utenos „Utenis“ žaidė paskutines sezono rungtynes namų aikštėje

Dėl išretėjusios pagrindinės sudėties rėmęsis ir futbolo akademijos „Utenis“ U17 grupės auklėtiniais, LFF Pirmos lygos 24–ojo turo rungtynėse „Utenis“ priėmė varžovus iš Kauno, Nacionalinės futbolo akademijos komandą.

6-ąją rungtynių minutę svečiai išsiveržė į priekį po Mato Vareikos įvarčio. „Uteniui“ nesisekė savo atakų paversti įvarčiais ir paskelbus pertrauką varžovai pirmavo minimaliu skirtumu.

Įsibėgėjant antram kėliniui „Uteniui“ vis dar nesisekė pralaužti NFA gynybos, o 59-ąją žaidimo minutę persvarą padidino dar vieną įvartį į savo ir NFA sąskaitas įrašęs Matas Vareika, o 86-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo Robertas Ratkevičius.

Deja, šią dieną sėkmė nusisuko nuo „Utenio“. Ne viena pavojinga situacija prie varžovų vartų nesibaigė įvarčiu ir teko pripažinti NFA pranašumą 0:4.