13 Utenis 1 0 0 1 0 1 -1 0
2018 09 21
Akademija

Antroji pergalė iš eilės

Rugsėjo 21 d. FK „Utenis“ merginų komanda namų aikštėje LMFA I lygos 9–ojo turo rungtynėse palaužė Ukmergės SC komandą

Tai jau antroji iš eilės FK „Utenis“ pergalė LMFA I lygos čempionate. Ją iškovodamos merginos padarė viską, kas buvo jų valioje, kad patektų į atkrintamąsias varžybas ir varžytųsi su aštuoniomis stipriausiomis lygos komandomis. Tai išsipildys, jei 10-ojo turo rungtynėse MFA „Žalgiris B“ įveiks Ukmergės SC komandą.

Šios dienos rungtynių baigtis sprendėsi antrojo kėlinio metu – pirmame nei viena komanda nesugebėjo iki galo įgyvendinti kuriamų atakų. Tačiau antrame kėlinyje FK „Utenis“ įmušė tris įvarčius: du kartus pasižymėjo Greta Žigaitė, vieną – Neda Klezaitė. Varžovės taip pat sugebėjo įmušti vieną paguodps įvartį. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:1.