14 Koralas 15 1 0 14 5 78 -73 3
2018 09 07
Akademija

Neatsilaikė aršioje kovoje

Pirmosios įmušusios į varžovių vartus, FK „Utenis“ merginos turėjo pripažinti Vilniaus regiono jungtinės komandos pergalę

Rugsėjo 7 d. FK „Utenis“ merginų komanda žaidė  LMFA I lygos rungtynes su Vilniaus regiono jungtine komanda.

Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis, todėl jau antrojo kėlinio pradžio užvirė arši kova. Šiurkščiai žaidusios varžovės užsidirbo baudinį, kurį sėkmingai realizavo ir FK „Utenis“ komandai įvartį pelnė Greta Žigaitė.

Deja, atsilaikyti prieš labiau patyrusias ir agresyviai žaidusias varžoves FK „Utenis“ merginoms nepavyko. Rungtynės baigėsi Vilniaus regiono rinktinės pergale 1:3.