Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
  • Lietuvos moterų futbolo A lyga  XVII turas
    5
    -
    3
    Banga
    vs
    Utenis M
    2019 spalio 17, 19:00
    ,
  • LFF II lyga  XXI turas
     
    -
     
    Sveikata
    vs
    Utenis
    2019 spalio 19, 15:00
    Kybartai,
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 FK Šilas 21 17 1 3 83 15 68 52
2 Aukštaitija 21 14 4 3 83 28 55 46
3 Kauno Žalgiris B 15 10 3 2 54 22 32 33
4 Panevėžys B 18 10 3 5 48 24 24 33
5 Viltis 18 9 4 5 48 36 12 31
6 Marijampolės City 17 7 7 3 33 24 9 28
7 Ateitis 14 8 2 4 46 24 22 26
8 Sveikata 18 7 3 8 32 32 0 24
9 Utenis 21 4 4 13 25 62 -37 16
10 FK Tera 19 4 2 13 38 65 -27 14
11 Vidzgiris 18 4 1 13 28 62 -34 13
12 Nevėžis B 14 3 1 10 29 66 -37 10
13 Sūduva B 20 2 1 17 20 107 -87 7
2018 09 06
Tarp varžybų

Lyderiai pozicijų neužleido

Rugsėjo 6 d. Utenos „Utenio“ stadione vyko antrasis turnyro „Įmonių futbolo lyga Utenoje“ turas, kuriame toliau be pralaimėjimų žengia URS komanda

Į antrąjį turą susirinko kovingai nusiteikusios turnyro dalyvių šešios komandos: „Umaras“,„GTV solutions“, „Balt Pol“ (Baltijos polisterenas), „Bleiras“, „URS“ (Utenos rajono savivaldybė) ir „Utenis“.

 

Antrojo, kaip ir pirmojo turo metu „Utenio“ stadione susitikusios komandos sužaidė po dvejas rungtynes, kuriose kiekvienas iš dviejų kėlinių truko po 15 minučių.

 

Lyderių pozicijų neužleido ir abiejuose turnyro turuose po dvi pergales šventė URSA komanda, tačiau jai ant kulnų lipa „Utenio“ komanda. 

 

Vos du taškai skiria ir trečioje pozicijoje esančią „Bleiro“ ir ketvirtoje – „GTV“ komandas, nuo pastarosios vos vienu tašku atsilieka „Balt Pol“. Sunkiausiai kol kas sekasi turnyro sumanytojui ir rėmėjui „Umarui“, kuriam dar nepavyko iškovoti pergalės.

 

Trečiojo turo metu, kurio metu laukia įnirtingos kovos, komandos išsiaiškins galutinius rezultatus ir nugalėtojus.

  

Po dviejų turų turnyro dalyviai išsirikiavo tokia tvarka:
 

 

        Vieta                                                   Taškai           


1     URS                                                     12                  

 

2    „Utenis“                                                 10                  

 

3    „Bleiras“                                                 6                  

 

4    „GTV“                                                    4                   


5   „Balt Pol“                                                 3                  

 

6   „Umaras“                                                 0