Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
  • LFF I lyga  XXI turas
    0
    -
    2
    Utenis
    vs
    Panevėžys
    2018 rugsėjo 16, 15:00
    , Utenio stadionas
  • LFF I lyga  XXII turas
     
    -
     
    Trakai B
    vs
    Utenis
    2018 rugsėjo 22, 15:00
    , Trakų stadionas
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 Panevėžys 20 15 2 3 63 18 45 47
2 Nevėžis 19 12 4 3 51 23 28 40
3 Džiugas 20 13 1 6 44 22 22 40
4 Banga 18 12 0 6 33 18 15 36
5 Dainava 18 10 5 3 35 17 18 35
6 Vytis 20 10 4 6 47 34 13 34
7 Pakruojis 20 10 3 7 35 33 2 33
8 Utenis 20 9 4 7 35 24 11 31
9 Stumbras B 18 6 5 7 28 25 3 23
10 NFA 19 5 2 12 32 38 -6 17
11 Žalgiris B 18 4 3 11 18 40 -22 15
12 Trakai B 20 3 5 12 25 52 -27 14
13 Kupiškis 21 3 2 16 37 66 -29 11
14 Koralas 15 1 0 14 5 78 -73 3
2018 09 06
Tarp varžybų

Lyderiai pozicijų neužleido

Rugsėjo 6 d. Utenos „Utenio“ stadione vyko antrasis turnyro „Įmonių futbolo lyga Utenoje“ turas, kuriame toliau be pralaimėjimų žengia URS komanda

Į antrąjį turą susirinko kovingai nusiteikusios turnyro dalyvių šešios komandos: „Umaras“,„GTV solutions“, „Balt Pol“ (Baltijos polisterenas), „Bleiras“, „URS“ (Utenos rajono savivaldybė) ir „Utenis“.

 

Antrojo, kaip ir pirmojo turo metu „Utenio“ stadione susitikusios komandos sužaidė po dvejas rungtynes, kuriose kiekvienas iš dviejų kėlinių truko po 15 minučių.

 

Lyderių pozicijų neužleido ir abiejuose turnyro turuose po dvi pergales šventė URSA komanda, tačiau jai ant kulnų lipa „Utenio“ komanda. 

 

Vos du taškai skiria ir trečioje pozicijoje esančią „Bleiro“ ir ketvirtoje – „GTV“ komandas, nuo pastarosios vos vienu tašku atsilieka „Balt Pol“. Sunkiausiai kol kas sekasi turnyro sumanytojui ir rėmėjui „Umarui“, kuriam dar nepavyko iškovoti pergalės.

 

Trečiojo turo metu, kurio metu laukia įnirtingos kovos, komandos išsiaiškins galutinius rezultatus ir nugalėtojus.

  

Po dviejų turų turnyro dalyviai išsirikiavo tokia tvarka:
 

 

        Vieta                                                   Taškai           


1     URS                                                     12                  

 

2    „Utenis“                                                 10                  

 

3    „Bleiras“                                                 6                  

 

4    „GTV“                                                    4                   


5   „Balt Pol“                                                 3                  

 

6   „Umaras“                                                 0