Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
  • LFF II lyga  XIV turas
    5
    -
    1
    FK Šilas
    vs
    Utenis
    2019 rugpjučio 14, 19:00
    Kazlų Rūda,
  • LFF II lyga  XII turas [12]
     
    -
     
    Utenis
    vs
    Nevėžis B
    2019 rugpjučio 20, 18:00
    Utena,
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 Aukštaitija 12 9 1 2 49 17 32 28
2 FK Šilas 10 8 1 1 27 6 21 25
3 Ateitis 10 6 2 2 32 14 18 20
4 Kauno Žalgiris B 8 6 1 1 31 10 21 19
5 Marijampolės City 10 5 4 1 25 12 13 19
6 Viltis 11 5 3 3 25 17 8 18
7 Sveikata 11 5 2 4 20 15 5 17
8 Panevėžys B 10 4 1 5 16 17 -1 13
9 Vidzgiris 12 4 0 8 24 39 -15 12
10 FK Tera 12 3 1 8 29 33 -4 10
11 Nevėžis B 8 2 1 5 16 34 -18 7
12 Utenis 12 2 1 9 14 39 -25 7
13 Sūduva B 12 1 0 11 12 67 -55 3
2018 08 23
Tarp varžybų

Startavo „Įmonių futbolo lyga“

Rugpjūčio 23 d. Utenos „Utenio“ stadione startavo turnyras „Įmonių futbolo lyga Utenoje“

Ilgamečio futbolo akademijos „Utenis“ partnerio UAB „Umaras“, „Įmonių futbolo lygos Utenoje“ dalyviams dovanojusio marškinėlius ir kompensavusio starto mokestį, ir futbolo klubo „Utenos Utenis“ organizuojamame pirmame tokiame turnyre dalyvauja šešios komandos: „Umaras“,„GTV solutions“, „Balt Pol“ (Baltijos polisterenas), „Bleiras“, „URS“ (Utenos rajono savivaldybė) ir „Utenis“.

 

Turnyrą sudarys trys turai.

 

Pirmojo turo rungtynėse „Utenio“ stadione susitikusios komandos sužaidė po dvejas rungtynes, kuriose kiekvienas iš dviejų kėlinių truko po 15 minučių.

 

Prieš nuaidint startiniam švilpukui, skelbiančiam rungtynių pradžią komandų kapitonai dalyvavo burtų traukimo ceremonijoje, kurioje išsiaiškino rungtynių tvarkaraštį ir varžovus.

 

Po atkaklių kovų turnyro dalyviai išsidalino pirmojo turo taškus:
 

 

        Vieta                                                   Taškai           Įvarčių santykis


1      URSA                                                        6                  11-4      

 

2-3    „GTV“                                                      4                   7-3


2-3     „Utenis“                                                   4                  7-4

 

4      „Bleiras“                                                    3                   9-6

 

5-6   „Umaras“                                                   0                   2-9

 

5-6  „Balt Pol“                                                    0                   0-10