2018 08 18
Stadione

Taškai išsprūdo po atkaklios kovos

Rugpjūčio 18 d. Utenos „Utenis“ savo stadione žaidė LFF Pirmos lygos su Gargždų „Banga“

Po atkaklios ir aštrios kovos „Utenis“ apmaudžiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą 2:3.

Utenos komandai šįkart padėti negalėjo Mindaugas Ubeika ir kapitonas Arnas Jurevičius, kapitono raištį perdavęs žaidžiančiam treneriui Mantui Savėnui.

Nuo pirmųjų minučių abi komandos pasirinko aukštą tempą, abiejose aikštės pusėse netrūko atkaklios kovos.

Pirmieji progą pasižymėti realizavo svečiai – 27-ąją minutę „Utenio“ vartus taikliai atakavo Edgaras Anulis. Netrukus, 32-ąją minutę „Bangos“ atotrūkį padidino Algimantas Bačanskis.

Tačiau dar prieš pertrauką „Utenis“ sušvelnino rezultatą po 42-ąją minutę Johno Hernandezo pelnyto įvarčio. Grįžę į aikštę po pertraukos „Utenio“ žaidėjai nemažino tempo ir jau 50-ąją minutę rezultatą išlygino Mantas Savėnas.

Tačiau 70-ąją minutę Karolis Urbaitis vėl išvedė „Bangą“ į priekį ir „Uteniui“ nebeužteko jėgų rezultatui pakeisti.

Kitas LFF Pirmos lygos rungtynes Utenos „Utenis“ žais išvykoje su „Kupiškio“ komanda rugpjūčio 25 d. 16 val.