14 Koralas 10 0 0 10 2 53 -51 0
2018 08 11
Stadione

Utenos „Utenis“ antrą kartą šiais metais sutriuškino Vilniaus „Vytį“

Prieš keturis mėnesius balandžio 8 d. abi komandos susitiko Vilniuje, kur „Utenis“ pelnė tris įvarčius ir šventė sausą pergalę.

Rugpjūčio 11 d. Utenos komanda vilniečius priėmė savo namų stadione ir savo žiūrovų akivaizdoje svečiams nepaliko vilčių, antrą kartą juos įveikdami 3:0.

Pirmąjį įvartį po pakelto kampinio 24-tąją žaidimo minutę galva pelnė Utenos „Utenio“ kapitonas Arnas Jurevičius.

Minimalią persvarą „Utenis“ išsaugojo iki pertraukos, o po jos grįžę į aikštę ją patrigubino.

Antrąjį įvartį 49-ąją minutę įmušė Kirilas Levšinas, o pergalę 63-ąją minutę užtvirtino Mantas Savėnas.

Ačiū visiems, susirinkusiems į „Utenio“ stadioną ir savo palaikymu padėjusiems Utenos komandai iškovoti gražią pergalę!

Kitos LFF Pirmos lygos rungtynės vyks po savaitės, rugpjūčio 18 d. 16 val. Jose Utenos „Utenis“ susitiks su Gargždų „Banga“.