2018 06 24
Stadione

Nusileido atkaklioje kovoje

„Utenis“ LFF Pirmos lygos 13 turo rungtynėse nusileido Telšių „Džiugui“

Birželio 24 d. „Utenio“ stadione vykusiose rungtynėse po itin atkaklios ir emocingos kovos „Utenis“ nusileido varžovams iš Telšių 1:2.

Nors pirmame kėlinyje „Utenis“ sukūrė ne vieną pavojingą progą prie varžovų vartų ir dažniau kontroliavo kamuolį bei žaidimą, sėkmė nusišypsojo „Džiugo“ komandai.

12-tąją rungtynių minutę įvartį „Džiugui“ pelnė Tomas Rapalavičius, dar kartą pasižymėjęs 59-ąją minutę.

Po poros minučių, 61-ąją rungtynių minutę rezultatą sušvelnino „Uteniui“ įvartį pelnęs Mindaugas Ubeika.

Realizuoti antrojo kėlinio antrojoje pusėje susikurtų progų atkakliai kovojusiems „Utenio“ žaidėjams nepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą.