2018 04 22
Stadione

Sutriuškinti lygos naujokai

„Utenis“ nepagailėjo Pirmos lygos debiutanto „Kupiškio“

Kovingame pirmame kėlinyje abi komandos pasidalino po įvartį, abu jie buvo įmušti realizavus 11 metrų baudinius.

Pirmasis nuo 11 metrų žymos taikliai varžovų vartus atakavo Kirilas Levšinas, 16-ąją minutę išvedęs „Utenį“ į priekį.

34-ąją minutę „Kupiškis“ atsakė tuo pačiu ir Mohammed Sheriff išlygino rezultatą 1:1.

Po pertraukos grįžę į aikštę „Utenio“ žaidėjai ėmėsi iniciatyvos ir jau 52-ąją minutę Lukas Čepkauskas pelnė įvartį, sugrąžinusį „Uteniui“ pranašumą, o 58-ąją minutę persvarą padidino antrąjį įvartį šiose rungtynėse įmušęs Kirilas Levšinas.

Įsibėgėjęs puolėjas tempo nesumažino ir 65-ąją minutę dar kartą taikliu smūgiu nukautavo „Kupiškio“ vartininką.

Dar po penkių minučių progos pasižymėti nepraleido Arnas Borodinas, o 81-ąją minutę apie save įvarčiu priminė Johnas Hernandezas.

„Utenis“, sutriuškinęs varžovus, šventė pergalę 6:1.