Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)
herb
instagram fb youtube
RUNGTYNĖS
  • LFF II lyga  III tras
    1
    -
    0
    Utenis
    vs
    Panevėžys B
    2019 birželio 30, 18:00
    Utena, Utenio stadionas
  • LFF II lyga  IVX turas
     
    -
     
    FK Šilas
    vs
    Utenis
    2019 rugpjučio 14, 19:00
    Kazlų Rūda,
TURNYRO LENTELĖ
R P L Pr + - SK
1 Aukštaitija 10 8 0 2 41 13 28 24
2 FK Šilas 9 7 1 1 22 5 17 22
3 Ateitis 10 6 2 2 32 14 18 20
4 Marijampolės City 10 5 4 1 25 12 13 19
5 Viltis 11 5 3 3 25 17 8 18
6 Sveikata 11 5 2 4 20 15 5 17
7 Kauno Žalgiris B 7 5 1 1 28 8 20 16
8 Panevėžys B 9 4 1 4 14 14 0 13
9 Vidzgiris 12 4 0 8 24 39 -15 12
10 FK Tera 12 3 1 8 29 33 -4 10
11 Utenis 10 2 1 7 12 29 -17 7
12 Nevėžis B 7 2 0 5 13 31 -18 6
13 Sūduva B 12 1 0 11 12 67 -55 3
2018 04 20
Lietuvos futbolas

Ištraukti pirmo etapo burtai

Paaiškėjo, su kuo LFF taurės pirmame etape susitiks „Utenis“

Penktadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje Vilniuje buvo ištraukti 2018 metų LFF taurės pirmojo etapo burtai, kurie suvedė 32 komandas į 16 porų. Dar 8 klubai į kitą etapą pateko burtų keliu.

 

Burtų ceremonijoje dalyvius padėjo išaiškinti Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės ir Vilniaus klubo FK „Žalgiris“ saugas Saulius Mikoliūnas. 

 

Pirmojo etapo rungtynės bus žaidžiamos balandžio 27 – gegužės 1 d.

 

I-ojo etapo porų sąrašas:

 

1. Geležinis Vilkas (Vilnius) – Sveikata (Kybartai)

2. Cementas (Akmenė) – Šiauliai (Šiauliai)

3. VGTU Vilkai (Vilnius) – Viltis (Vilnius)

4. Banga (Gargždai) – Džiugas (Telšiai)

5. Atmosfera (Mažeikiai) – Panevėžys (Panevėžys)

6. Adiada (Šiauliai) – Minija (Kretinga)

7. Švyturys (Marijampolė) – Kupiškis (Kupiškis)

8. Merkys (Varėna) – Dainava (Alytus)

9. Kėdainiai (Kėdainiai) – Šilutė (Šilutė)

10. Šilas (Kazlų rūda) – Ateitis (Vilnius)

11. Radviliškis (Radviliškis) – Utenis (Utena)

12. Kaišiadorys-Baltai (Kaišiadorys) – Saulininkas (Šiauliai)

13. Širvėna (Biržai) – Vilniaus Vytis (Vilnius)

14. Panerys (Vilnius) – Koralas (Klaipėda)

15. Vova (Vilnius) – Tera (Vilnius)

16. Sakuona-Rūgpienių kaimas (Plikiai) – Baltijos futbolo akademija (Vilnius)

 

Komandų, burtų keliu patekusių į šešioliktfinalį, sąrašas:

 

Top Kickers (Vilnius)

Nevėžis (Kėdainiai)

Hegelmann Litauen (Kaunas)

Babrungas (Plungė)

Pramogos-SC (Gargždai)

Pakruojis (Pakruojis)

Elektrėnų Versmė (Elektrėnai)

Saned (Joniškis)

Šaltinis: lff.lt