13 Sūduva B 12 1 0 11 12 67 -55 3
2015 02 21
Futsal

„Utenis“ peržengė dar vieną barjerą

Utenos salės futbolininkai atkaklioje LSFA taurės turnyro antrojo etapo dvikovoje 3:2 nugalėjo Vilniaus VDA
„Utenio“ salės futbolininkai sėkmingai peržengė dar vieną barjerą Lietuvos salės futbolo asociacijos taurės turnyre. Antrajame etape „Utenis“ 3:2  (1:1) nugalėjo Vilniaus dailės akademijos ekipą.

Kova Utenoje buvo išties įnirtinga. Rungtynių pradžioje į priekį „Utenį“ išvedė komandos kapitonas Egidijus Varnas, tačiau artėjant pirmojo kėlinio viduriui svečiai išlygino rezultatą. Prabėgus kelioms antrojo kėlinio minutėms svečiai išsiveržė į priekį – 2:1. Bet Edvinas Degutis išlygino rezultatą, o likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos E. Varnas įmušė lemiamą įvartį.

Burtai lėmė, kad šios rungtynės turėjo būti sužaisti VDA aikštėje. Bet komandos sutarė rungtyniauti  erdvesnėje salėje Utenoje.

„Jautėsi, kad komandų jėgos lygios, tiesiog varžovai pasinaudojo dviem savo susikurtomis progomis, mes – trimis. Komandos iš tiesų buvo vertos viena kitos ir dėl to ši pergalė mums yra labai džiugi“, - kalbėjo vienas „Utenio“ salės futbolo komandos trenerių Aurimas Meidus.

Trečiajame LSFA taurės turnyro etape prisijungs ir A lygoje rungtyniaujančios komandos. Kokio pajėgumo varžovė teks „Uteniui“, lems burtai.

„Bet kokiu atveju dirbsime, kad kuo geriau pasiruoštume toms rungtynėms“, - tikino A. Meidus.